Wpis z mikrobloga

@Aerwin: raz mi ciotka opowiadała że jej sąsiad ratując auto przed gradem wylądował w szpitalu bo wybiegł z kocem i metr za drzwiami bloku dostał w czapę kulą lodu taką na 3 czy 4 centymetry i chłopa położyło na miejscu

a auto i tak #!$%@?ło
widzisz rozwiązaniem tutaj jest posiadanie gruza lub innego złoma. Wtedy masz zupełnie #!$%@?. Generalnie życie w nędzy rozwiązuje wiele problemów. Szczerze polecam.


@Argonzz: to samo. Mroz, pioruny, gradobicie, wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

siedzisz se w domu, oberwanie chmury - ch*j, ważne, że auto w garażu.

Auto w garażu:

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Janusz_Hazardu: tu wiekszego problemu nie widze, gorzej jakby to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: sąsiad zabrał ferrari z -2 poziomu i postawił pod rowerownią ¯_(ツ)_/¯ pewnie widział jak garaże na Czyżynach zalało.
@XpedobearX: no rzeczywiście, mówię tak bo sam samochodu nie mam

Mieszkając w Warszawie auta używałem raz na parę miesięcy, bardzo sporadycznie.
To już lepiej wychodzi wziąć ubera albo panka. W dużych miastach znacznej części ludzi samochód zwyczajnie nie jest potrzebny
@StayAlive: Też mieszkam w Warszawie i używam kilka razy w tygodniu ;) Nie mierz wszystkich swoją miarą. Wielokrotnie już samochód mi dupę ratował niż milion przesiadek ZTMem bo mam kilka spraw do załatwienia w różnych miejscach, muszę pojechać na zakupy na zadupia typu Marki czy Janki, przywieźć rower, pojechać w rodzinne strony, wyjechać gdzieś z różowym, psa przewieźć i tak dalej. Kiedyś też ratowałem się tym co było dostępne, ale samochód
@technojezus: co ma piernik do wiatraka? Jak jest potrzeba, to nas wozi uber albo taxi. Komunikacja miejska nie stoi w korkach. Podróże po Polsce ze znajomymi (płacimy za paliwo), a jak gdzieś dalej, to samolotem. Z psem na spacer, też raczej samochód nie jest potrzebny. Mamy kupić na pokaz i postawić pod blokiem?
mi niebieski dzisiaj rzucił tekstem: a widzisz, dobrze, że nie mamy samochodu :P

@justypl: 2021 rok, bycie w związku i brak samochodu xDDDDDDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@technojezus: 2021, półtora roku pandemii i utrzymywanie samochodu, który do niczego się nie przydaje? Znam lepsze pomysły na wydanie pieniędzy niż szacunek wykopka za posiadanie auta ¯\_(ツ)_/¯
@StayAlive: Też mieszkam w Warszawie i używam kilka razy w tygodniu ;) Nie mierz wszystkich swoją miarą. Wielokrotnie już samochód mi dupę ratował niż milion przesiadek ZTMem bo mam kilka spraw do załatwienia w różnych miejscach, muszę pojechać na zakupy na zadupia typu Marki czy Janki, przywieźć rower, pojechać w rodzinne strony, wyjechać gdzieś z różowym, psa przewieźć i tak dalej. Kiedyś też ratowałem się tym co było dostępne, ale samochód
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sefton: Na codzien niby nie potrzebuja, a sa wyjątki gdzie musieliby robic wynajem samochodow czy busow na doby co sie srednio oplaca. Wyjedź za miasto bez dostepu do sensownych pociagow/autobus/busow i dolicz jednorazowe akcje, powodzenia.

Rozne potrzeby nie zamykaja sie w mysleniu 0-1 co jest problemem wielu wykopkow.
@XpedobearX: jasne, bardziej sie opłaca kupno i utrzymanie samochodu niż najem bo - wyjatkowe sytuacje. To jeszcze dokupie jacht i samolot, żeby być przygotowanym na nie 0-1 myślenie ¯\_(ツ)_/¯