Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy nawet młotki z Konfederacji będące twarzą najbardziej kołtuńskiej odmiany buraczanego, egoistycznego nurtu prawicy dostrzegają, że coś z naszym społeczeństwem poszło nie tak w kwestii bezrefleksyjnej, nieograniczonej eksploatacji dóbr naturalnych i rozbuchanego konsumpcjonizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak drogie fajnopolskie wykopki spod haseł „nie obchodzi mnie to liczy się moja wygoda”, „co mnie to ja chce, moje moje moje”, bando egoistów stawiających swój kołtuński hedonizm ponad perspektywę na otaczający świat, pora otwierać oczy, bo peron odjeżdża i nawet szuria zaczyna biec do drzwi.

Z pozdrowieniami dla naczelnego warchlaka @Franciszek_Dolas i Łukasza Warzechy, moich ulubionych plaskoziemcow klimatycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja #bosak #ekologia #klimat #bekazlibka #polityka
KazachzAlmaty - To uczucie, gdy nawet młotki z Konfederacji będące twarzą najbardziej...

źródło: comment_1624539494PKEUqxepfO0D4bsIwMJ4wf.jpg

Pobierz
  • 54
@Kazach_z_Almaty: Narodowcy o ile mają 20cm gwoździa w mózgu w kwestiach światopoglądowych, to w kwestiach gospodarczych w przeciwieństwie do kolegów kucy zdarza się im powiedzieć coś co nie jest totalnym szuryzmem. Ba! Zdarzyło im się nie raz wyśmiać korwinistycznych kolegów i ich nierealne pomysły, a na początku pandemii nawet zauważyć że istnieją sytuacje gdzie "wolny rynek zawodzi".

Zabawny jest ten mariaż narodowych etatystów z darwinistami społeczno-ekonomicznymi, chyba jedyne co ich łączy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kazach_z_Almaty: Nie ma debaty bo z góry wiadomo że politycy i prawo są przeciw. Do tego każda optymalizacja usuwa kolejne miejsca pracy.
Zacznijmy od automatyzacji urzędów i jak widać kiepsko to idzie.