Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Igielny: no tak Szpaku nie może być pesymistycznie nastawiony, bo to źle wpływa na kibiców, ale jak mówi dobrze o kadrze i o jej grze to jest posądzany o zbyt duży optymizm, bo przecież grają #!$%@?. Rozumiem, że powinien być obiektywny, ale nie ma ludzi w pełni obiektywnych, a już na pewno nie w sytuacji, kiedy od wielu wielu lat nie ma nawet minimalnej poprawy. Odkąd oglądam mecze naszej repry
  • Odpowiedz
@swag23 a na #!$%@? komentator ma komentować to co się dzieje? Oczu nie masz? Komentator ma budować suspens, tłumaczyć z ekspertem zawiłości taktyczne. Jak będę chciała żeby mi ktoś opisywał akcje krok po kroku to odpalę radio i posłucham SPRAWOZDAWCY SPORTOWEGO.
  • Odpowiedz
a na #!$%@? komentator ma komentować to co się dzieje? Oczu nie masz? Komentator ma budować suspens, tłumaczyć z ekspertem zawiłości taktyczne. Jak będę chciała żeby mi ktoś opisywał akcje krok po kroku to odpalę radio i posłucham SPRAWOZDAWCY SPORTOWEGO.


@wiktorek_pl: musisz sie zajebiscie znać na piłce skoro szpakowski ci tlumaczy zawilosci taktyczne xDDD Jedyna rzecza w ktorej ten czlowiek jest ekspertem to darcie mordy do mikrofonu. Gdybys sie znał
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Igielny:

najbardziej #!$%@?ący był ten wylewający się pesymizm. Zamiast jakoś podbudować kibica to w zasadzie 25 minut przed końcem żegnał nas z Euro. xD


O nie, komentator raz powiedział prawdę. Płaku płaku jak my to zniesiemy płatki śniegu.
  • Odpowiedz
@woligater123 naucz się czytać ze zrozumieniem to możemy dyskutować. Napisałem, że mają to robić z ekspertem, czyli komentator zajmuje się głównie suspensem a ekspert tłumaczy zawiłości taktyczne. Najwyraźniej jesteś młodym człowiekiem, bo zbyt szybko wyciągasz wnioski. Ja ci pisze, że nie rozumiesz na czym polega praca komentatora i nie odróżniasz go od sprawozdawcy a ty, że bronię Szpakowskiego.
  • Odpowiedz
@skeeto666: Szpakowski to jest dramat. To on rozpoczął w Polsce manierę przegadywania meczy. Na nim wzoruje się dzisiejszy komentarz spotkań. Nie dowiesz się kto jest przy piłce, jaka taktyka, za to będziesz wiedział co kto jadl wczoraj na podwieczorek, lub jakim autem jezdzil 30 lat temu dziadek uczestnika meczu. Mecze wyraźnie przeszkadzają komentującym w tvp w prywatnych pogaduchach. Dla mnie najobrzydliwsze jest ZDRADZANIE WYNIKU ROWNOLEGLYCH SPOTKAŃ, w czym Szpakowski jest
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: ale wymagajmy od niego chociaz interesowania sie piłką nozną, najbardziej widac jego braki od 2014~ kiedy zaczął pojawiac sie w misji futboll i innych studiach czego wczesniej nigdy nie robił, ciągłe zmiany tematu na lata 1970 a jesli juz jakiś temat teraźniejszy to szpaku potrafi sie jedynie wypowiedziec o lewandowskim, bayernie i "upie henkesie"... Kiedyś gdzies czytałem ze nawet przyznał sie ze nie interesuje sie piłka nozna, a komentowanie
  • Odpowiedz
@skeeto666: okoliczności zmusiły mnie do słuchania pierwszej połowy w radio - słuchałem jedynki w tym czasie i tam to samo. Lamenty zaczęły się już od samego początku. Wyłączyłem, bo nie dało się słuchać tego #!$%@?.
  • Odpowiedz