Wpis z mikrobloga

@skeeto666 najbardziej #!$%@?ący był ten wylewający się pesymizm. Zamiast jakoś podbudować kibica to w zasadzie 25 minut przed końcem żegnał nas z Euro. xD

@Igielny: a mylił się? #!$%@? koleś ma 70 lat na karku, od nie wiem 30 lat (jeśli źle mówię poprawcie) komentuje zmagania naszej gównokadry. Każda impreza kończyła się tak samo #!$%@?. Myślę, że po tylu latach Szpaku nie daje się już nabrać na naszą reprę. Po tylu
a mylił się? #!$%@? koleś ma 70 lat na karku, od nie wiem 30 lat (jeśli źle mówię poprawcie) komentuje zmagania naszej gównokadry. Każda impreza kończyła się tak samo #!$%@?. Myślę, że po tylu latach Szpaku nie daje się już nabrać na naszą reprę. Po tylu latach widząc ciągle taką samą żenadę nie byłbyś pesymistycznie nastawiony?

Święte słowa.


@fasttaker: on sie myli teraz nawet mniej niz kiedyś bo zacząl sie przygotowywac
@Praemislia: no i tu przy okazji wychodzi jak bardzo nieobiektywne są wykopki (czyli nic nowego w sumie). szpaku #!$%@?ący głupoty jest be, ale już 81-letni, chrząkający, kaszlący i smarkający w mikrofon Strejlau, potrafiący mówić jedynie te swoje "świetnie, doskonale" jest ok... obydwóm ktoś powinien już dawno temu podziękować i odsunąć od komentowania, bo obrzydzają dosłownie każdy mecz.

ps i tak, #!$%@? mnie to, że takich dziadów się trzyma, czy to w
Zamiast jakoś podbudować kibica to w zasadzie 25 minut przed końcem żegnał nas z Euro. xD


@Igielny: Niesłusznie? Mógł już to robić po pierwszej połowie meczu z Słowacją xD