Wpis z mikrobloga

Acha, no i zolta kartka dla typa z polskiego sztabu. Szpak: za co ta kartka, to wie tylko trener Anglii. Anglii?? No mozna sie w sumie bylo dodzwonic do Southgate’a i dopytac, o co kaman


@richard73p: tutaj to chyba mu się trener z sędzią #!$%@? bo sędziował Anglik. Sędzia, trener, podobne stanowiska, każdemu może się pomylić. Pod warunkiem, że jest debilem.

@skeeto666 Niedoczekanie. On chce umrzeć przed mikrofonem bo myśli, że
  • Odpowiedz
@skeeto666: Niedawno w TV leciał „Piłkarski poker”, w którym już wtedy jako komentator wystąpił Szpaku, pokazano komentowany przez niego mecz z Platinim, Maradoną i Pele. Facet jest serio przedwieczny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@skeeto666 najbardziej #!$%@?ący był ten wylewający się pesymizm. Zamiast jakoś podbudować kibica to w zasadzie 25 minut przed końcem żegnał nas z Euro. xD

@Igielny: a mylił się? #!$%@? koleś ma 70 lat na karku, od nie wiem 30 lat (jeśli źle mówię poprawcie) komentuje zmagania naszej gównokadry. Każda impreza kończyła się tak samo #!$%@?. Myślę, że po tylu latach Szpaku nie daje się już nabrać na naszą reprę. Po tylu
  • Odpowiedz
Ogólny pesymizm, brak "czucia" meczu, pomyłki przy mówieniu kto jest przy piłce. Wydaje mi się, że Szpaku już troszeczkę nie wyrabia i wciąż chętnie bym go widział np. w studiu jako eksperta, bo wiedzę ma kosmiczną, ale nie jako komentatora.


@nivenerr: własnie szpakowski gówno ma a nie wiedze, jedyne o czym ma wiedze to mistrzostwa ktore komentował, on nawet piłka sie nie interesuje prywatnie. Zero wiedzy o polskiej lidze, o ligach
  • Odpowiedz
@nivenerr: albo w 2005 kiedy olisadebe gral w panathinaikosie ateny i pokazywali ich mecze w tvp to kazdy z 3 czarnych na boisku był dla niego olisadebe, ten dzban od zawsze mylił zawodnikow bo sie po prostu piłka nie interesował, to ze ostatnio zaczał czytac ściagi ktore ktos dla niego przygotowuje nic nie znaczy
  • Odpowiedz