Wpis z mikrobloga

To samo było na Euro 2016 - po bramce Lewandowskiego Kuba wskoczył Robertowi na plecy, a Szpakowski momentalnie zaczął swoje: ,,no mieli te swoje zaszłości...".


@wjtk123: Przecież EURO 2016 było na Polsacie. Wytłumacz mi, skąd wtedy mecze komentowane przez Szpaka?
  • Odpowiedz
Przecież EURO 2016 było na Polsacie. Wytłumacz mi, skąd wtedy mecze komentowane przez Szpaka?


@DavyJoness: bylo na polsacie i tvp, to wtedy z powodu hejtu na niego po mistrzostwach miał przejsc na emeryture ale zmienił zdanie
  • Odpowiedz
a na c--j komentator ma komentować to co się dzieje? Oczu nie masz? Komentator ma budować suspens, tłumaczyć z ekspertem zawiłości taktyczne. Jak będę chciała żeby mi ktoś opisywał akcje krok po kroku to odpalę radio i posłucham SPRAWOZDAWCY SPORTOWEGO.


@wiktorek_pl: jakie zawiłości taktyczne tłumaczy Szpakowski? Szpakowski tłumaczy to, co każdy i tak widzi, a i to tylko wtedy, gdy mu się chce i gdy jakaś groźniejsza akcja nie przerwie
  • Odpowiedz
@skeeto666: W sumie odkąd ten gość komentuje to zawsze jest dramat i te jego monologi na koniec jak źle jest w polskiej piłce.. Już dawno powinien być na emeryturze.
  • Odpowiedz