Wpis z mikrobloga

@skeeto666 ogólnie mam wywalone zwykle na komentatora. Jak jest jakiś dobry, to miło posłuchać, jeśli komentuje ktoś średni, to trudno ważne żeby coś gadalo w tle, ale wczoraj komentarz tego Pana to była jakaś masakra. Gościu takie gorzkie żale odwalał, że normalnie obrzydzał oglądanie i tak już dołującego meczu.
  • Odpowiedz
@Capitanero Ogólny pesymizm, brak "czucia" meczu, pomyłki przy mówieniu kto jest przy piłce. Wydaje mi się, że Szpaku już troszeczkę nie wyrabia i wciąż chętnie bym go widział np. w studiu jako eksperta, bo wiedzę ma kosmiczną, ale nie jako komentatora.
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli mówimy o tym kto nie powinien komentować to zdecydowanie Węgrzyn. Tak #!$%@?ącego głosu dawno nie słyszałem
  • Odpowiedz
@skeeto666: gdy na początku meczu wspomniał, że w 74 Lato pokonał Szwecję to mi od razu #!$%@?ł oglądanie tego meczu.
Juskowiak wcale tu nie pomaga. Gada same frazesy jakby miał do czynienia z samymi niedzielnymi kibicami.
  • Odpowiedz
tak z ciekawości zapytam co było takiego strasznego co powiedział? Tylko konkretnie poproszę.


@Capitanero: "ale dziś upał, ale 2 drużyny grają w takich samych warunkach". I tak kilka razy w meczu, że o pogodzie, że warunki są takie same dla 2 drużyn. Aha, mówił też, że dziś jest upał, ale, że warunki są równe dla obu drużyn.

A poza tym na początku meczu nie mogło obyć się bez wspomnienia co działo
  • Odpowiedz
@Capitanero gość nie potrafi się przygotować do meczu i przekręca nazwiska. Jak komentował Holandię i Belgię to myślałem że tam jakieś same młode talenty bo nazwiska słyszałem pierwszy raz
  • Odpowiedz
@skeeto666: tylko z wczoraj:

- każda wrzutka ze skrzydła na aferę to "piękna akcja Polaków" oraz "niesamowita okazja" nawet jeśli finalnie do nikogo nie trafiła
- byle strzał prosto w Olsena to była "nieprawdopodna interwencja szwedzkiego bramkarza"
- i wisienka na tym zgniłym torcie: w 55 min przy przymusie odrobienia 3 bramek stwierdza że już zakończyliśmy euro

Gość w ogóle nie czuje piłki, mam wrażenie że się nawet na niej nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@skeeto666: pamiętam jak parę lat temu w jakimś programie zasugerował, że nie ma godnych następców. Jak dalej ma takie mniemanie o sobie, to będzie nas jeszcze długo męczył...
  • Odpowiedz
Komentarz Szpakowskiego:Klich... ROBERT LEWANDOWSKI... Glik...Bednarek...ROBERT LEWANDOWSKI...Moder... ROBERT LEWANDOWSKI...Swierczok... Jóźwiak... ROBERT LEWANDOWSKI
  • Odpowiedz