Wpis z mikrobloga

/po primo. To że mirko jest zasrane wynika z popularności piłki nożnej. I zaryzykowałbym stwierdzeniem, że piłka nożna jest najbardziej widowiskową i jedną z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych drużynowych. Także zasługuje na swoją popularność.


@quizonmyface: Nie zgadzam się z tym, że piłka nożna jest najbardziej widowiskową dyscypliną sportów drużynowych, ale to już kwestia gustu, więc tu nie dojdziemy do porozumienia. Przeszkadza mi też w niej to co już sprawą gustu nie
Ze Szwedami cisneliśmy do końca i było bardzo blisko. Ostateczny wynik już nie miał znaczenia.


@quizonmyface: Kurde, a myślałem, że w pile właśnie tylko o wynik chodzi. Ile się punktów dostaje za styl? Kiedy zmienili zasady?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raisei-chan: trochę Cię rozumiem, ale to nie wina kibiców tylko Wykopu. Wystarczyło by dodać tag #mecz na czarną listę i z głowy, ale jako że serwis robi lukę we wpisach zamiast pomijać te wpisy to jest jak jest...
@crazy_blazer: Z drugiej strony tak jak napisała, to nie tylko wykop, ale tym jest cała sieć #!$%@?. Wiadomości ze świata nie da się ogarnąć, bo polska drużyna pojechała znowu #!$%@? dostać i zainkasować za to milionowe czeki.
@suchepinty: tak, sam sie nie interesuje tymi dyscyplinami na codzien, ale daje to przyplyw dobrego samopoczucia (ta ekscytacja, mam w doopie że potem coś nie pojdzie) i poprawia humor fajnymi memami
a karynki i sebiksy niech sobie krzyczą JAK ŚMIESZ MIEĆ FUN Z TEGO CO MNIE NIE INTERESUJE REEEEEEEEEE
@Raisei-chan: ja też się w sumie trochę cieszę bo już miałem dość czytania wpisów wykopowych ekspertów na temat reprezentacji, spuszczania się nad Sousą i Lewym, a z drugiej strony ich hejtowaniu i wylewania tony gówna i pomyj w każdą możliwą stronę ¯\_(ツ)_/¯
czyli standardowo.. grali jak nigdy przegrali jak zawsze.

Przypominam, że zajęliśmy ostatnie miejsce w grupie. Oczywiście nie musi to oznaczać wcale, że grali fatalnie, bo w sporcie liczy się także szczęście/pech, ale dostaliśmy na tych zawodach w dupe i tyle.


@max1983: oczywistym jest to, że gdyby byli tak mocną drużyna jak np Francja, to by się ich dobrze oglądało i by wygrywali.
Jednak technicznie tacy nie są, ale za to nadrabiają