Wpis z mikrobloga

Ja, Karol Polak, użytkownik serwisu internetowego znajdującego się pod adresem http://www.wykop.pl korzystający z konta @Bestia_z_Wadowic_37 oficjalnie przepraszam firmę CD Projekt S.A. za bezprawne naruszenie ich dóbr osobistych poprzez wielokrotną publikację nieprawdziwych informacji nt. ich usług oraz produktów. Poprzez sugerowanie że zarząd wyżej wymienionej firmy umyślnie oszukał swoich klientów w celu sprzedania niedorobionej gry, oskarżanie ich o fałszowanie materiałów promocyjnych, a także poprzez twierdzenie że Spółka Akcyjna CD Projekt zatrudnia programistów z Kazachstanu za pół rogala dziennie wielokrotnie naruszyłem ich godność osobistą oraz wizerunek firmy. W rzeczywistości nigdy nie grałem w ich grę a swoje wpisy opierałem wyłącznie na własnych wymysłach i filmach z platformy Youtube.com. Wyrażam ubolewanie, że poprzez powyższe bezprawne działanie naraziłem dobre imię CD Projekt S.A. oraz gry narodowej Cyberpunk 2077 na szwank. Pragnę także przeprosić wszystkich pracowników wydziału marketingu firmy CD Projekt S.A. udzielających się na platformie Mirkoblog za wszelakie obelgi które kierowałem w ich stronę w przeciągu ostatnich 7 miesięcy.
#cyberpunk2077
Pobierz
źródło: comment_1624493503OGe2PJffEN6bsgBFv4mUtv.jpg
  • 19