Wpis z mikrobloga

Nie jest możliwy zakup mieszkania w #gdynia

Mam wrażenie, że wszystkie normalne oferty rozchodzą się pod stołem, wśród znajomych, a do Internetu trafiają wyłącznie miny. Dałbym nawet 11-12k za metr i co z tego, wszystko przebrane.
Nowe budownictwo to albo wygwizdowie, albo bloki wciskane w strefy buforowe od kolei/portu, na których zabudowanie komunistyczni planiści przez 50 lat nigdy by się nie zgodzili, ale w wolnej Polsce przyszedł pan deweloper i nie ma problemu.

Oprócz tego są jeszcze te 3-piętrowe "apartamentowce" pośród obskurnych willi i gierkowskich wieżowców. Kompletny chaos, przecież to wygląda, jakby bogacz postawił dom pomiędzy fawelami.

Na koniec zostają inwestycje "premium", apartament za 2,5 miliona a tam jamniki pod oknami, nawet klimy nie ma, pokoje w kształcie trapezu. Wstyd byłoby takie "premium" pokazać ludziom, którzy pobudowali się pod miastem za milion, według najnowszych trendów i technologii.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #trojmiasto
  • 22
@as99: spr oferty eurostylu np bouforta maja spoko i osiedle wyglada zacnie, niby administracyjnie kosakowo, ale to moze byc plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@y0da: Oksywie mi się bardzo podoba ale nie ma nic ciekawego, albo do oddania za 1,5 roku. Działkę jedną znalazłem to się okazało, że byłe wysypisko wojskowe.