Wpis z mikrobloga

Dariusz Szczotkowski pisze:

Prof. Joanna Senyszyn stwierdziła w programie myPolitics, że mężczyźni popełniają częściej samobójstwa, ponieważ są słabsi psychicznie i nie potrafią się w większości dostosować do tego, że kobiety wreszcie osiągnęły niezależność.


W sumie słowa mojej byłej szefowej* można skomentować prostym "xD" i przejść obok tych słów obojętnie, jak obok zwykłego "korwinizmu" rzuconego bez odniesienia do jakichkolwiek danych czy obiektywnych badań. To trochę jak z tymi "gwałtami" u Jasia Kapeli, który powoływał się na niereprezentatywne badania, przeprowadzone przez skrajne feministki.


* Tak, będąc za młodu w SLD, byłem asystentem Pani - wówczas Europoseł - Senyszyn. Do tej pracy zostałem oddelegowany przez Radę Wojewódzką SLD w Małopolsce. Był to początek mojego życia zawodowego, więc pracę z ochotą przyjąłem.


I co się okazało? Pani Profesor mówi dużo "ładnych rzeczy". Wówczas na przykład, przed kamerami, rękami i nogami wspierała projekt minimalnej pensji godzinowej na poziomie 15 zł - wtedy gdy takie zapisy jeszcze nie obowiązywały - szkoda, że inaczej było w praktyce. Na przykład ja, po podzieleniu swojej pensji przez czas, jaki pracowałem, miałem u niej jakieś... 3,50 zł na godzinę. Jedna z moich koleżanek - kobieta, więc przecież powinna zarabiać lepiej ode mnie - miała tych pieniędzy jeszcze mniej. Ja pracowałem na umowie o pracę, ona na umowie cywilno-prawnej. Tak, realizowała swoje ideały na silną psychicznie kobietę.


To nie koniec. Jako asystent z prestiżowym uprawnieniem, jakim jest prawo jazdy, miałem prowadzić jej samochód - busa oklejonego jako mobilne biuro. Czasami prowadziłem samochód po 8 godzin dziennie, przez 7 dni w tygodniu, w tym czasie wykonując też normalne obowiązki asystenta, na przykład pakując ulotki... czasami kilkaset kilo. Przypominam, że nie jestem zawodowym kierowcą!


Nie narzekałem, bo jestem wychowany tak, że pracę się szanuje, a młody człowiek zanim osiągnie pracę marzeń, powinien nabrać doświadczenia.


Jednak przykładów skrajnie nieludzkiego podejścia do innych mogę mnożyć. Przykładowo, gdy było już po kampanii Pani > Profesor, a mój dziadek umierał po wylewie, chciałem odebrać "nadgodziny". Dowiedziałem się, że jak chcę wolne, to mogę się zwolnić, bo mam pracować.


No cóż, widocznie byłem słabym psychicznie mężczyzną, który nie akceptował jej niezależności. Szkoda, że w tym przypadku niezależność była zwykłym draństwem!


Drogie kobiety, wspieram Waszą walkę o równość wobec prawa. Jednak, by nasza walka była brana na poważnie, takie osoby jak pani Senyszyn, muszą po prostu trafić na margines.


Źródło: https://www.facebook.com/dszczotkowski/posts/1645141769019360

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
L3stko - Dariusz Szczotkowski pisze:

 Prof. Joanna Senyszyn stwierdziła w programie...

źródło: comment_16244380236xWVVgJ9iIFcmq1yBLOosc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3stko: Senyszyn zawsze była najgorszym politykiem z całej lewicy
Mniej kobiet niż mężczyzn jest w polityce? Dyskryminacja!
Więcej kobiet niż mężczyzn jest po studiach? To tak to już jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: ale skąd sugestia żeby ja nie znam poglądów szczotkowskiego? Bardzo dobrze je znam.
I tak jak napisałem w pierwszym komentarzu. On nie jest kucem, tylko liberałem.
  • Odpowiedz
Nie narzekałem, bo jestem wychowany tak, że pracę się szanuje, a młody człowiek zanim osiągnie pracę marzeń, powinien nabrać doświadczenia.


@L3stko: No sorry, ale co koleś mający jak widać dość pańszyźniano-chłopskie podejście do tematu pracy robił w partii która miała w nazwie słowo lewica? Wtf?
  • Odpowiedz