Wpis z mikrobloga

Steamowy festiwal gier nadchodzących dobiega końca. Obiecałem Wam statystyki z mojego wystawionego dema. No nie był to szał na miarę niektórych zaprezentowanych gier, ale mimo wszystko chciałem zobaczyć jak to wygląda i jak duży impet na statystyki będzie miała ta impreza i jestem z tego skoku popularności zadowolony więc tak: najważniejsza to wishlista, w przeciągu tygodnia moja wishlista powiększyła się o 350 graczy w sumie mam 744 na wishliście. Demo Countdown Final Zone zostało odpalone ponad 1300 razy. W grę zagrało 736 unikatowych graczy. Jednocześnie grało 8 osób, więc nawet nie zbliżyłem się do jednoczesnych 200 osób. Dziennie grało w grę 100-150 osób. Stronę odwiedzono 2500 razy według analitycsa. Największa zainteresowanie grą było z USA i Chin reszta krajów w rozpisce, staty są z tygodnia. Dostałem sporo uwag, co dało obraz jak by gracze chcieli widzieć tągrą przeważnie w oczekiwaniach były elementy np z CS co jest oczywiste. Z dziwnych incydentów zaobserwowałem 3 cheaterów na mapie, głównie modyfikowali oni pliki gry znając strukturę plików UNITY3D. Z czego jeden był wyjątkowo upierdliwy bo pomimo blokowania go na różne sposoby i wyrzucania z serwera to i tak wracał z nieśmiertelnością, chciałem go pozyskać do audytowania gry ale chyba nie przeczytał mojej wiadomości dokładnie i udawał, że to nie on czituje pomimo, że rozpoznawałem go po ip i kilku innych metadanych :). Jak czegoś nie dopowiedziałem to pytajcie. Aha inne statystyki pokazuje Steam mianowicie moja gra została zaprezentowana 130 tys. razy, a odsłonięta strona 4500 razy. Obecnie mam 65 followersów.

https://store.steampowered.com/app/1552160/Countdown_Final_Zone/
#countdownfinalzone #gamedev #unity3d #steam #gry
dzikidziki - Steamowy festiwal gier nadchodzących dobiega końca. Obiecałem Wam statys...

źródło: comment_1624378787iUFGRbcIQzFz9K4iB4uifO.jpg

Pobierz
  • 3
Oczywiście chciałem tu podziękować wszystkim Mirkom z wykopu, że zareagowali na moje wołanie i przyszli pograć chwilę na serwerze, dzięki temu mogłem zrealizować stream, który oglądało w porywach 16 osób. Ruch z Polski był właśnie głownie kierowany z wykopu, ale też z interii gdzie został umieszczony wywiad ze mną -> WYWIAD