Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 80
369 545 + 304 = 369 849

61x61


Chyba pierwsza jazda w tym roku, gdzie mimo światowej klasy liczby ujebów, piachów, komarów i deszczu, naprawdę chciało mi się jeździć, bo nie bolały mięśnie od samego startu. Może to jeszcze nie starość. A już naprawdę myślałem, że mi coś jest. Od początku roku ból, pieczenie i słabość mięśni nawet kilometr od domu i całe trasy robione siłą woli...

Na jednym z ostatnich zdjęć udało się nawet zajączka złapać. Sarenek i koziołków dziś mnogo.

Powiększenie kwadratu własnego na 61x61 powiększyło również nasz wspólny a bodaj 64x64.

Strava

Total tiles: 44 982
Max cluster: 10 825
Max square: 61x61

#rowerowyrownik #kwadraty #300km #metaxynarowerze

Skrypt | Statystyki
metaxy - 369 545 + 304 = 369 849

 61x61

Chyba pierwsza jazda w tym roku, gdzie m...

źródło: comment_1624375992F8OWleCFr3vNqiXEuhbtE2.jpg

Pobierz
  • 19
@kapitantaca: mapa działa pięknie. Jedno co to dałbym możliwość on/off top kwadratów, bo czasem zaciemnia to obraz. I nie wiem czy nie zmienić by heatmapę np. każdy kolor *2 czyli najciemniejszy za 20+ odwiedzin, bo przy tylu ludziach coraz więcej tras jest już najciemniejsza.
@metaxy: chodzi mi bardziej o ludzi którzy nie mieszkają w obszarach gigakwadratów, standardowo pozostawię 10 sztuk jako topkę, ale będzie opcja wyświetlenia więcej wspólnych, żeby więcej obszarów mogło powiększać swojego lokalnego gigakwadrata.
W planach jest też poprawienie nieco rankingu, bo w obecnej formie gdy np. na końcu topki są dwa gigakwadraty takiej samej wielkości pierwszeństwo ma ten bardziej na zachód i bardziej na północ - przy okazji będą liczniki ile kratek
@Zkropkao_Na: to screen z testa, wybrałem jako granicę 20x20 - czyli pokazuje wszystkie wspólne większe niż 20x20.
Może to się jeszcze zmienić, ale wydaje mi się zdrową granicą, gdzie nie ma zbyt dużo przypadków gdzie jeden user = max square w rozszerzonej topce.
wróciliśmy uczciwie i ciężko pracujemy nad utrzymaniem tego stanu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kuraku: jest szansa, że w pierwszym tygodniu lipca wpadnę do Was, to Wam trochę pomogę.

Gdańsk się nawet nie łapie :<


@Zkropkao_Na: też Wam pomóc?