Wpis z mikrobloga

@Whizkazzz: ujmena dzietność, starzejące się społeczeństwo etc. Ukraińców których tutaj już "zwozimy ciężarówkami" zaraz może nie wystarczyć. To tak na marginesie jeżeli nie przemawia do Ciebie argument, że to chyba nie do końca fajnie, że prawie 2mln ludzi w tym kraju może dostać w czapkę bo całuje czy trzyma za rękę inną dorosłą osobę
@flumpy_bread:

Jeśli masz jakieś badania na ten temat to chętnie je przeczytam, natomiast obecna wiedza naukowa pozwala na oszacowanie, że 5-6% to osoby LGBT. Czyli nie sami geje, ale również lesbijki, bi (których jest najwięcej) i osoby trans.
@flumpy_bread:

No ale co, to masz te badania, czy nie? Na jakiej podstawie twierdzisz, że tak nie jest? xD Mam takiego kumpla konserwę, który również śmiał się z tych statystyk mówiąc, że on jakoś nie zna żadnego geja, to jak niby może być ich dwa miliony - komizm sytuacji polega na tym, że w naszej paczce znajomych 2 osoby są homoseksualistami, tylko nikt mu tego nie powie, ze względu na jego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ruszka: badania na statystycznej grupie badawczej gdzieś na drugim końcu świata nie mają dla mnie zbyt większego znaczenia, ale ślepa wiara w wypowiedzi "mądrych głów" z amerykańskich uniwersytetów zbywam jedynie uśmiechem politowania

aj tak kumpla konserwę xD, to ten kolega w stylu kolegi geja który nie popiera LGBT? once again, były tam też smoki wraz z 2 mln gejów w Polsce?
@flumpy_bread:

badania na statystycznej grupie badawczej gdzieś na drugim końcu świata nie mają dla mnie zbyt większego znaczenia, ale ślepa wiara w wypowiedzi "mądrych głów" z amerykańskich uniwersytetów zbywam jedynie uśmiechem politowania


Wszystkie statystyki przeprowadzone nie tylko w USA ale również w Europie są zbliżone - ja przynajmniej mam jakieś badania, z kolei ty dalej nie przedstawiłeś nic na swoje 1-2%, czyli ilość zadeklarowanych LGBT w krajach homofobicznych. Jedyna twoja argumentacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ruszka: nigdzie nie mówiłem o żadnych procentach, więc niezły fikołek
nota bene statystyki są szacunkowym określeniem, pomijajacym wszelkie czynniki społeczne i genetyczne, ale to tak off the record bo ja z tobą nie dyskutuje o niczym

aj tak były konfederata z kolegami gejami z 2 mln gejów. angielskie gay dotyczy ogółu grupy, nie bawię się w jakieś śmieszne nazewnictwo literkowe, które z roku na rok się pomnaża o kolejne litery.

2
@flumpy_bread:

nota bene statystyki są szacunkowym określeniem, pomijajacym wszelkie czynniki społeczne i genetyczne, ale to tak off the record


W jaki sposób pomija czynniki społeczne i genetyczne? Przecież jeśli ktoś deklaruje się jako homoseksualista, to znaczy, że w samym jego istnieniu te czynniki są uwzględnione.

ja z tobą nie dyskutuje o niczym


Bo nie masz nic do powiedzenia, przemawia przez ciebie ideologia, a nie fakty czy nauka.

aj tak były konfederata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ruszka: piszę po polsku więc używam polskiej pisowni, nie wiem co w tym dziwnego.
gościu to się zdecyduj czy uznajesz statystykę na podstawie deklaracji czy badania naukowe, bo teraz wspominasz że ktoś się sam zadeklarował xdddd

najwięcej osób bi, to też mocne, instytut danych z dupy, deklaracje gejów czy twoja radosna twórczość?

partia heteroseksualnych? przecież to nie oni muszą walczyć o prawa których nie mają, a w demokracji takie rzeczy załatwia
@flumpy_bread:

piszę po polsku więc używam polskiej pisowni, nie wiem co w tym dziwnego


To piszesz po polsku, czy jednak używasz angielskich definicji? Zdecyduj się, bo cały czas piszesz "gej" argumentując to angielską definicją tego słowa. Uważaj, żeby Ci się nie pomyliło confident z konfident xD

gościu to się zdecyduj czy uznajesz statystykę na podstawie deklaracji czy badania naukowe, bo teraz wspominasz że ktoś się sam zadeklarował xdddd


Jakbyś ukończył jakiekolwiek