Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do moich dwóch poprzednich wpisów, wołam osoby które mi odpowiedziały.
Byłem wczoraj u dietetyczki, bardzo miła pani, fajnie się gadało. Analiza składu ciała nie wykazała żadnych niedoborów, badania też są w granicach normy, lekko podwyższony cholesterol. Biorąc pod uwagę ilość posiłków, które zjadam dziennie (2-3) oraz ich jakość, dietetyczka stwierdziła, że prawidłową masę ciała (65kg/178cm) zawdzięczam raczej skutkom ubocznym antydepresantów aniżeli prawidłowego odżywiania XD Do półtora tygodnia ma mi przesłać plan żywieniowy na miesiąc. #!$%@?łem się trochę bo miałem też wczoraj jechać pierwszy raz na siłkę, na zajęcia z trenerką ale okazało się, że jej nie będzie i mam dopiero w przyszły poniedziałek.

Byłem też u lekarza w sprawie utraty smaku i węchu przez wirusa, nie czuję prawie nic od 7 miesięcy. Dostałem zastrzyki, 10 dni, codziennie po dwa zastrzyki. Nazywają się Nivalin oraz Milgamma N. Z tego co się dowiedziałem to na razie jedyny sposób leczenia tego. Mam nadzieję, że to pomoże.

Zapisałem się również na te studia na UEK. Zarządzanie --> Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, studia niestacjonarne I stopnia. Całą edukację w technikum przeleciałem na nauczaniu indywidualnym. Taka forma nauki uświadomiła mi, że dobrze radzę sobie pracując samemu, korzystając z materiału dostępnego w Internecie, a nie koniecznie z pomocą nauczyciela. Nie potrzebowałem siedzieć w szkole po 8 godzin, skoro mogłem to ogarnąć samemu w domu, w 2 godziny. Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej mi będzie studiować zaocznie.

To tyle na razie. Dzięki jak ktoś dotarł do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #dwubiegunowaafektywna #samotnosc #samobojstwo #koronawirus #psychiatria #psychologia #medycyna
  • 6