Wpis z mikrobloga

#rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią sobie promo, to czemu ja mam nie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co dzień pracuję jako grafik a po etacie dla urozmaicenia pracuję jako grafik. Także jakby ktoś potrzebował stworzenia identyfikacji wizualnej na potrzeby swojej działalności czy czegokolwiek innego to wiecie z kim się kontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
No ale wróćmy do rozdajo, za tydzień tj. 29.06.2021 o 20:00 wylosuję jednego z plusujących i zrobię dla niego logo wg jego potrzeb. W załączonym zdjęciu kilka moich realizacji.

W losowaniu nie biorą udziału zielonki, kowidianie i miłośnicy pana z żoliborza
Pobierz Kaioshin - #rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią ...
źródło: comment_1624345797WSPSzMxSw8u9hQer4kmla2.jpg
  • 116
@bet00n: Ale pewnie mowisz o jakis profesjonlnych studiach graficznych, a nie o mirku, który sobie tak dorabia :P


@Kaioshin: Napisałeś, że pracujesz na codzień jako grafik wiec zastanów się czy dorabiasz czy jesteś etatowym grafikiem ¯_(ツ)_/¯
@hublab: Wszystko wykonuje od a do z sam. Ale widze, że dużo ludzi twierdzi, że biorę śmiesznie mały hajs, szczerze mówiąc nigdy sie nie orientowałem jak biorą inni i to chyba mój bład. Trzeba będzie podnieść cene, ale to już po wylosowaniu, ci co będą chcieli coś wcześniej to zostane słowny przy 150zl
@Kaioshin: Prosty sposób: Pomyśl ile byś chciał zarabiać miesięcznie tylko na własnych projektach i podziel na 160. Masz stawkę na godzinę. I teraz zastanów się ile godzin średnio poświęcasz na jeden taki projekt, pomnóż przez stawkę i tyle go wyceń. Jeśli robisz 'do pełnego zadowolenia' to wiadomo, że raz wyjdzie więcej, raz mniej. I to jest normalna, zdrowa stawka. Masz talent, warsztat też widzę jest. Projekty imo spoko są, sam bym
@Kaioshin: no offence ale jak ja nie znoszę ludzi co zaniżają cenę bo działają bez działalności i zapewne na pirackim oprogramowaniu bo "mogą", moja branża jest tą praktyką całkowicie zniszczona. To że działasz w ten sposób nie zmienia faktu że powinieneś zliczać wszystko czyli zus, oprogramowanie, koszt przyuczenia się, czas wykonania projektu (indywidualne wyceny). Nie psuj rynku bo możesz, lepiej wykonać jeden droższy projekt niż 3 za psie pieniądze i siedzieć
@YodaMonster: no poki co to tak sobie robilem bo robilem te zlecenia, ze dwa w miesiacu albo i wcale, dopiero ostatnio stwierdzilem, ze trzeba to rozbujac co nie zmienia faktu, że branży z punktu praktycznego i finansowego nie znam w ogole. Wlasnie sie sugerowalem hindusami na fiverze za 5$ to tez stwierdzilem, ze 150zl nie wypada zle. A co do oprogramowania to subskrybuje pakiet CC od adobe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaioshin: nie szanujesz swojego czasu ani wiedzy. Stawka jest za niska jak na poziom twoich prac bo moim zdaniem masz naprawdę bardzo dobre jakościowo prace. Powodzenia
a weźcie skończcie już z tym psuciem rynku, jak oni nie zepsują, to zepsują hindusi z fiverra którzy też robią za tyle, albo generatory logo gdzie też zwykle koszt wynosi ok 200zł, i co, będziecie walczyć z wiatrakami? To tak samo jakby ktoś robił porządne designerskie torebki, sprzedawał za je za kilka tysięcy, i narzekał że CCC psuje rynek bo sprzedaje po 200 zł, albo chińczyki po 20 zł.

Jak ktoś chce