Wpis z mikrobloga

#rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią sobie promo, to czemu ja mam nie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co dzień pracuję jako grafik a po etacie dla urozmaicenia pracuję jako grafik. Także jakby ktoś potrzebował stworzenia identyfikacji wizualnej na potrzeby swojej działalności czy czegokolwiek innego to wiecie z kim się kontaktować ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
No ale wróćmy do rozdajo, za tydzień tj. 29.06.2021 o 20:00 wylosuję jednego z plusujących i zrobię dla niego logo wg jego potrzeb. W załączonym zdjęciu kilka moich realizacji.

W losowaniu nie biorą udziału zielonki, kowidianie i miłośnicy pana z żoliborza
Kaioshin - #rozdajo logo. Stwierdziłem, że skoro inni za pośrednictwem rozdajo robią ...

źródło: comment_1624345797WSPSzMxSw8u9hQer4kmla2.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
@Kaioshin: chyba jak klikasz to chcesz wygrać a logo zrobione przez specjalistę będzie lepsze niż logo amatorskie, jakbym potrzebował to bym kupił a tak to - dodatek xD weź zagarnij swoje ego z Marsa i wróć na ziemie
  • Odpowiedz
@Kaioshin: myślę że #!$%@? w odpowiedzi to słaba reklama.
Następnym razem dopisz w poście, że zawołasz wszystkich jak będzie rozwiązanie losowania i tyle. Generalnie mało kto wola na rozwiązanie. Zazwyczaj dodaje osobny post. To że są frustraci którzy nie umieją napisać Ci tego na spokojnie to jedno, drugie to Twoja reakcja.
  • Odpowiedz
  • 2
@grey_m: Staram się byc naturalny i jak mam ochote #!$%@? to #!$%@? ¯_(ツ)/¯ dla mnie to logiczne, że jeżeli ktoś dobrowolnie bierze udział w losowaniu, to chce zostać poinformowany o jego rozstrzygnięciu. To moje pierwsze rozdajo i myślałem, że tak trzeba, a przynajmniej wypada poinformować wszystkich. Uwierz mi, że gdybym wiedział jaki ból dupy porównywalny z wyruchaniem ich matki będą miały niektórzy, bo ikonka im sie zaświeciła to bym se
  • Odpowiedz
@Kaioshin Nie, plujesz się do ludzi którzy próbują Ci wypracować odpowiednie zachowania w społeczności których nie przejawiasz. Może loga masz ok ale po tych wpisać to widać że słoma ci z butów wychodzi i zdecydowanie nie chciałbym z Tobą pracować w zespole. Jak ogarniesz emocje to możesz ludzi przeprosić bo jak na razie wykazujesz okropny nieprofesjonalizm
  • Odpowiedz
@Kaioshin: widzisz, naturalność, a pewna ogłada to są kwestie które warto niekiedy zmiksować. To że niektórzy się... Użyję popularnego tu słowa, zesrali, bo zostali zwołani - zamiast napisać Ci gdzie zrobiłeś błąd - to jedno zachowanie bez sensu drugie to Twoje emocje i to, jak się po tym prezentujesz.
PS jak skakmsujesz komentarz to i tak każdy dostanie powiadomienie, że go wolałeś.
  • Odpowiedz