Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam projektora do 2-2,5k.
Chciałbym coś do sypialni, chciałbym kupić do tego jakis ekran projekcyjny. Dodatkowo myślę aby było to jak najprostsze, więc chciałbym aby był android wbudowany, ewentualnie chce kupic mi sticka i wrzucic w hdmi, rzucać obraz z ipada po chromecast żeby było jak najwygodniej.
Dodatkowo mam jeden ekstra soundbar i chciałbym go do tego wykorzystać.

Najlepszą opcją imo jest projektor z ekranem, rzucam obraz z ipada przez chromecast, ipad podłączony po bluetooth do soundbara, realna opcja do zrobienia?
#projektor #rzutnik #projektory #projektorboners
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cil3o ja mam od dwoch lat cos takiego: Xiaomi Mi Smart Compact Projector SJL4014GL
https://m.ceneo.pl/92074266. Wiadomo, ze za te pieniądze nie można wymagać zbyt wiele ale ma rozsądna rozdzielczość 1080p, jakis system operacyjny (udalo mi sie zainstalować netflixa i hbogo) wspierajacy przesylanie obrazu z androida i iphone, dobry wbudowany glosnik i wejscie usb. Jest maly i lekki. Łączy się z urzadzenismi po bluetooth. Przez 2 lata zdarzył podrożeć:)
  • Odpowiedz
@sobol86: w sumie na tym mi zależy, sporadyczne oglądanie przed snem wiec chcialbym zeby to bylo proste, kladziemy sie odpalam przesylam obraz laczne z glosnikiem i relax :D jeżeli to tak działa to chętnie to wezme
  • Odpowiedz
@Cil3o no ja chciałem zeby byl małych rozmiarów. I myślałem nad philipsem PicoPix Max. Kumpel go ma i twierdzi, ze u mnie glosnik diluzo lepiej gra. Udalo mi się zrobić kilkumetrowy ekran. Minusy czasami zdarza mu się zgubić ostrość i system jest po chińsku (ale pewnie jest wersja miedzynarodowa). Ma fajnego pilota i czyta większość formatów z pendrajwa. Pamiętam, że męczyłem Klawiatura, żeby zrobił recki tych sprzętów (nawet podesłałem mu liste
  • Odpowiedz
@sobol86: to w sumie chyba kupie tego ktorego masz Ty, do tego jakis ekran projekcyjny sufitowy i w 2k się zamknę, a o tyle dobrze, ze mam mozliwosc pełnego zaciemnienia sypialni :)
  • Odpowiedz
@Cil3o tak. On ma taka wbudowana kamerkę do ostrzenia obrazu. Ja kupilem statyw, ake to jestbtak lekkie, że mozna postawić na półce albo zaczepic śruba statywowa
  • Odpowiedz