Wpis z mikrobloga

Za namową p0lek jednej z babskich grup na Facebooku dałam sobie zrobić gastroskopie "na żywca" tzn. bez uśpienia. Ludzie... Największy błąd mojego życia. Nigdy więcej. A przynajmniej nigdy więcej mnie tam bez narkozy nie zobaczą. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pisać, że to nic takiego.. Chyba trzeba być Julką wprawioną weekendowym dławieniem się wielką knagą jakiegoś Mokebe. To dla takiej rura z gastroskopii to rzeczywiście pryszcz. Ale dla normalnych ludzi przecież to straszne jest. Nie możesz normalnie przełykać, dławisz się, płaczesz i masz odruch wymiotny. Wrócę chyba na to forum i odpiszę tym wszystkim puszczalskim p0lkom, że może one to lubią, ale niektórzy nie lubią mieć wypychanych w gardło długich i grubych rzeczy.

A najlepsze jest to, że




#p0lka #bekazrozowychpaskow #gastroskopia #szpital #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@churros8: serio są gorsze rzeczy np grzebanie w oku albo dentysta sadysta. Może mam inne poczucie dyskomfortu ale nie to było najgorsze. Bardziej martwiła mnie świadomość, że przy złym użyciu coś by tam mogli przebić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Narkozą też można sobie zaszkodzić
  • Odpowiedz
  • 6
@Wampist jeśli to według was da się przeżyć, to tortury w stylu podtapianie (lanie wody przez szmatę w usta) to chyba nie zrobiłyby na was wrażenia. Moim zdaniem to badanie wymyślił jakiś zboczony sadysta.
  • Odpowiedz
@churros8: haha. U mnie w rodzinie były trzy nowotwory przewodu pokarmowego więc zebrałem się i zrobiłem. Ale jeśli chodzi o zboczonego #!$%@?... Po badaniu w życiu bym nie zrobił nikomu głębokiego gardła wiedząc jakie to nieprzyjemne dla drugiej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@churros8: robiłem dwa razy.
Za pierwszym razem spryskali mi jakimś znieczulaczem miejscowym gardło i było ogólnie mówiąc nieciekawie.
Za drugim razem zapytałem o ten spray, powiedzieli, że nawet z tym gorzej, więc zrobiłem bez. Już wiedziałem, czego się spodziewać i było też nie za fajnie, ale nie aż tak źle.
Podsumowując: nie była to najgorsza rzecz, jaka mnie spotkała w życiu, ale wolałbym nie powtarzać.

Jak ktoś potrzebuje do tego narkozy
  • Odpowiedz
  • 16
Ale jeśli chodzi o zboczonego #!$%@?... Po badaniu w życiu bym nie zrobił nikomu głębokiego gardła wiedząc jakie to nieprzyjemne dla drugiej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wampist dlatego każdy facet któremu się takie coś marzy obowiązkowo powinien takie coś bez znieczulenia przejść xD
  • Odpowiedz
@churros8 Byłam trzy razy na gastroskopii, tylko jedna wspominam dobrze jak dostałam głupiego Jasia. Roznież uważam, że badanie jest #!$%@? i nieprzyjemne ale nazywanie puszczalskim kogoś z wyższym progiem bólu, bo Twoje myślenie kręci się wokół obciągania jest sporą przesadą.
  • Odpowiedz
@churros8: miałem dwa razy, pierwszy raz w szpitalu więc bez znieczulenia i było #!$%@?. Pamiętam za to, że przynajmniej ten obraz z kamerki był ustawiony tak, że sam swoje flaki mogłem oglądać i było to na tyle ciekawe, że szybko zleciało. Za drugim razem robiłem prywatnie w znieczuleniu ogólnym i było bombastic (poza wynikiem) xd Mega #!$%@? badanie
  • Odpowiedz