Wpis z mikrobloga

K---a, dzwonię do Toya o przedłużenie umowy, sprawdziłem na necie co mniej więcej chcę i wyszła mi fajna sumka 69 zł a babeczka że to tylko dla nowych a dla mnie 105 zł xD
#toya #lodz #l-------a
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie można, jest karencja ;)


@c1nu: to zgłaszasz na innego domownika albo idziesz do konkurencji

@Mintaa zadzwoń na infolinię i spytaj gdzie na stronie znajdziesz formularz rezygnacji z umowy, wypełnij i prześlij i momentalnie dostaniesz telefon od kogoś wyżej że jednak można lepszą umowę ( ͡° ͜ʖ ͡°) możliwe że dostaniesz ją już w momencie wykonania telefonu xD

tylko ważne, jeśli nie to koniecznie prześlij
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NPC_358034 złożyłem rezygnację i od razu babeczka że w takim razie ma nową umowę która i tak była c---a warta. Czekam na kontakt z ich strony no chyba że mają mnie w dupie totalnie. Jak nie to chyba Netia pozostaje albo wezmę na kogoś innego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@epll zgłosiłem się już do Netii. W dupie mam toye jak tak podchodzą do starych klientów. Dostałem 77 kanały TV + pakiet eleven z netem 600 mb za 60 zł.
  • Odpowiedz
@Mintaa: No i wyłącz po 14 dniach od przedłużenia usługę "bezpieczny internet" ( że też uokik się do nich nie dowalił, jak nie za samo włączenie tej usługi to za wymaganie odczekania 14 dni przed złożeniem dyspozycji wyłączenia).
  • Odpowiedz