Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Hej, chyba wszyscy możemy się zgodzić ze koncerny farmaceutyczne nie działają dla dobra ludzi tylko dla pieniędzy. Politycy dla swojego dobra.

To teraz pytanie do wyznawców koronawirusa - po czym zakładacie że ta szczepionka jest skuteczna i potrzebna? I czemu próbujecie namówić np mnie, mimo że od 2/3 lat nie chorowałem absolutnie na nic

I specjalnie używałem sformułowania wyznawców, bo cała pandemia w moim odczuciu mimo że sledze sytuacje od początku opiera się na wierze tak jak sekciarstwo.
Każdy kto zadaje pytania zostaje od razu oszkalowany, tak jak pewnie ja zostanę w odpowiedzi. Fanatyzm i sekciarstwo zamiast zdrowego rozsądku.

#koronawirus
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThEND_22: Witam szanownego Mirka. Czy szanowny Mirek ma jakieś wykształcenie medyczne? Czy to tak jak ze znajomym znawcą komputerów, z wykształcenia malarzem, który doradzał nam aby smarować procesor pastą do zębów? Czy może Mirek ma wykształcenie w kierunku mechaniki, i będzie mi doradzał jak wyleczyć mojego psa? Bo na świecie jest tak, że jak nie jesteś specjalistą w danej dziedzinie, to lepiej pogadać z mądrzejszym który ma wykształcenie w danym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ThEND_22: jeżeli leki na raka istnieją, tylko trzymane są pod kołdrą, to powiedz mi jakim cudem Steve Jobs umarł na nowotwór? Nie stać byłoby go zapłacić miliony, a może nawet miliardy na kurację?
  • Odpowiedz
@repro5: @John_archer: aha no tak, gdyby produkowano nieśmiertelne auta, telefony, pralki, lodówki to też by zarobili Biliony. A nie, czekaj, nieśmiertelne robili w latach 80 tych, obecnie przy dzisiejszej technologii nie jest możliwe zrobienie auta/smartfona/lodówki, w której coś się nie spier*li po zakończeniu gwarancji

XDDDDDDDDD

No sorry chłopy, w Iraku też miała być b---a atomowa a nie było, no ale był pretekst żeby zaatakować siłami koalicji (CAŁKIEM przypadkowo znaleziono też ropę i przejęto ostatni, kluczowy strategicznie kraj w regionie). Do dzisiaj rodzą się dzieci z dwiema głowami w wyniku zanieczyszczeń wód gruntowych, ale co tam. Kto by tam w 90tych wierzył w teorie spiskowe, że bomb atomowych tam jednak nie ma. W telewizji mówili, że są, więc trzeba było
  • Odpowiedz
@Biurwysyn: czyli chcesz miec powiedziec, ze kampanie antytyniowe nie wplynely w ogole na ich sprzedaz, a sami producenci nie mieli nic przeciwko takiej kampanii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. A Ty jeden z drugim wierzysz, że na pewno nikt by nie ukrywał lekarstwa na najbardziej rozpowszechnione choroby, których zaleczanie przynosi ogromne zyski? Bo przemysł farmaceutyczny taki nie jest? XDDDDDD


Tak, takie leki istnieja, jak naped antygrawitacyjny.
  • Odpowiedz