Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Hej, chyba wszyscy możemy się zgodzić ze koncerny farmaceutyczne nie działają dla dobra ludzi tylko dla pieniędzy. Politycy dla swojego dobra.

To teraz pytanie do wyznawców koronawirusa - po czym zakładacie że ta szczepionka jest skuteczna i potrzebna? I czemu próbujecie namówić np mnie, mimo że od 2/3 lat nie chorowałem absolutnie na nic

I specjalnie używałem sformułowania wyznawców, bo cała pandemia w moim odczuciu mimo że sledze sytuacje od początku opiera się na wierze tak jak sekciarstwo.
Każdy kto zadaje pytania zostaje od razu oszkalowany, tak jak pewnie ja zostanę w odpowiedzi. Fanatyzm i sekciarstwo zamiast zdrowego rozsądku.

#koronawirus
  • 28
@ThEND_22:

chyba wszyscy możemy się zgodzić ze koncerny farmaceutyczne nie działają dla dobra ludzi tylko dla pieniędzy. Politycy dla swojego dobra.

wyznawców koronawirusa


Nie widze u ciebie zdrowego rozsadku

specjalnie używałem sformułowania wyznawców, bo cała pandemia w moim odczuciu mimo że sledze sytuacje od początku opiera się na wierze tak jak sekciarstwo.


A na czym ty opierasz swoje tezy? Ja widze wiare ze cie oszukuja.

Fanatyzm i sekciarstwo zamiast zdrowego rozsądku.
I czemu próbujecie namówić np mnie, mimo że od 2/3 lat nie chorowałem absolutnie na nic


@ThEND_22: Wciąż nie do końca wiadomo dlaczego niektórzy chorują bardziej, a niektórzy mniej. Dlatego chciałbym, abyś nie chorował dalej.