Wpis z mikrobloga

Po ostatniej rozmowie ze społecznością lgbt doszedłem do pewnych wniosków.

Nie jest istotne przez jakie problemy przechodzą różni ludzie w życiu, emocje tej społeczności są zawsze dla nich najważniejsze. Obwinianie całego świata o ich negatywny stan emocjonalny i tendencje samobójcze to już klasyk. Chcesz używać argumentów w trakcie dyskusji? Zapomnij. Przekręcanie znaczenia argumentów, wkładanie słów do ust i wrzucanie Ciebie na czarną listę to standard. Ja się nie dziwię że wymyślili sobie sryliard fikcyjnych płci. Stworzyli je, bo swoje emocje stawiają wyżej od nauki i wszystkiego co ma sens. Zakrzywianie rzeczywistości dla własnego komfortu, taki wasz obraz ( ͡º ͜ʖ͡º) #bekazlewactwa #bekazlgbt #neuropa #lgbt
  • 60
Obwinianie całego świata o ich negatywny stan emocjonalny i tendencje samobójcze to już klasyk.


@Smonk_Da_Wead: Klasyk i fakt, który jest potwierdzany przez każdego psychologa/psychiatrę. Czy stwierdzenie, że opresja, nienawiść, dyskryminacja prowadzi do negatywnego stanu emocjonalnego, tendencji samobójczych czy chorób psychicznych to jakaś bardzo skomplikowana myśl?

Przecie nikt nie stworzył sobie płci. Jest jakaś grupa tożsamości płciowych, które możemy zdefiniować i powiedzieć mniej więcej co jest jej główną cechą, a reszta tożsamości
@Smonk_Da_Wead: wchodzisz w inny temat. Większość jest tak samo #!$%@? jak każdy inny, tylko sama sobie daje prawo do "normalności" pod wieloma względami, nie tylko orientacji. A tak naprawdę w każdym, dokładnie w każdym znajdziesz coś co do id większości wyróżnia czy to w pozytywnym, neutralnym czy negatywnym aspekcie. Tylko biedny człowiek boi się na się IE spojrzeć jako na jednostkę i całymi siłami dąży by przypasować się do "normalnej" większości.
@dioxyna w jaki sposób to wchodzenie na inny temat? ( ͡º ͜ʖ͡º) chodziło mi o to przecież, że sam wiem jak to jest, że to kwestia tego jak odbierasz to co się dzieje wokół Ciebie ja tam mam #!$%@? mimo że czasami za nic dostaję po dupie od faszystowskiego autorytarnego motłochu.
@johny-kalesonny będąc inteligentnym i bardzo kompetentnym programistą babki z hr odrzucają moje CV dlatego, że mógłbym sprawić iż seniorzy i wysoko postawieni ludzie mogliby się czuć przy mnie kiepscy i przez to nie mam roboty ( ͡º ͜ʖ͡º) uczę kretynow co pracują w korpo za gruby hajs, na korkach z programowania i zarabiam drobniaki bo nie chcą mnie w korpo
Klasyk i fakt, który jest potwierdzany przez każdego psychologa/psychiatrę.


Tak bylo, kazdy psychiatra i psycholog mowi, ej ty jestes super to cały swiat jest beznadziejny XDDDDD

Czy stwierdzenie, że opresja, nienawiść, dyskryminacja prowadzi do negatywnego stanu emocjonalnego, tendencji samobójczych czy chorób psychicznych to jakaś bardzo skomplikowana myśl?


@NonOmnisMoriar: Nie, najpierw jest choroba psychiczna a potem pojawiaja sie schizofrenia paranoidalna i urojenia ze to caly swiat chce cie zniszczyc, nie, ludzie cie