Wpis z mikrobloga

Po ostatniej rozmowie ze społecznością lgbt doszedłem do pewnych wniosków.

Nie jest istotne przez jakie problemy przechodzą różni ludzie w życiu, emocje tej społeczności są zawsze dla nich najważniejsze. Obwinianie całego świata o ich negatywny stan emocjonalny i tendencje samobójcze to już klasyk. Chcesz używać argumentów w trakcie dyskusji? Zapomnij. Przekręcanie znaczenia argumentów, wkładanie słów do ust i wrzucanie Ciebie na czarną listę to standard. Ja się nie dziwię że wymyślili sobie sryliard fikcyjnych płci. Stworzyli je, bo swoje emocje stawiają wyżej od nauki i wszystkiego co ma sens. Zakrzywianie rzeczywistości dla własnego komfortu, taki wasz obraz ( ͡º ͜ʖ͡º) #bekazlewactwa #bekazlgbt #neuropa #lgbt
  • 60
  • Odpowiedz
Moje zdanie jest zgodnę z większością - źródła międzynarodowe agencje naukowe, słowniki, enycklopedie i wikipedia.


@Eskim0s: No to dawaj te słowniki i encyklopedie, no co jest? Mówisz że coś masz a nastepnie nie potrafisz podać żadnego konkretu, no halo, czekamy, czas ucieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Dalej zero badań do twojego chłopskorozumkowego bredzenia o nazwie

"Jak jakaś społecznosć jest dyskryminowana, opresjonowana, znienawidzona i zwalczana to wśród niej będzie więcej chorób psychicznych"
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Dalej zero badań do twojego chłopskorozumkowego bredzenia o nazwie

"Jak jakaś społecznosć jest dyskryminowana, opresjonowana, znienawidzona i zwalczana to wśród niej będzie więcej chorób psychicznych"
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Jesteś na coś chory? Dobra, dam ci ostatnią szansę zanim nie wylądujesz na czarnej. Napisałeś że masz dowody, i to kilka razy. Masz jeden post żeby zapostować te dowody albo jesteś zwyczajnym debilem trollem który żebrze o odpowiedzi. Czas start.
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Lądując na czarniej potwierdzasz moją wygraną, więc dziękuję.
Twoje zdanie odbiega od większości osób (bez względu czy większość ma rację czy nie) Twoje ,,inność" w zdaniu, ma mieć poparcie go, bez tego to tak jakby wchodzić w dyskusję i powiedzieć/napisać że ma się rację bo tak.
Twoje zdanie jest teorią niczym nie popartą.

Fałszywy trop – celowe odwrócenie uwagi oponenta
Argumentum ad personam – dyskutant nie ma już w ogóle
  • Odpowiedz
Twoje zdanie jest teorią niczym nie popartą.


Ale ja nie mam tutaj żadnego zdania, TY masz, TY musisz je potwierdzić, na tobie ciąży dowód.

Twoje zdanie odbiega od większości osób


@Eskim0s: Czyli jedyny twój dowód to błąd logiczny, argumentum ad populum.
Masz, doedukujesz się troche - https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_populum

Game Over, przegrałeś.
Papa.
a.....r - >Twoje zdanie jest teorią niczym nie popartą.

Ale ja nie mam tutaj żadne...

źródło: comment_1624277880RPapd1aRVYII52YGHaMN45.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Nie przegrałem.
Blokując mnie potwierdzasz moją rację :)
A jak nie wierzysz, idź zapytaj się losowego psychologa, czy osoby będące inne od reszty (np. rówieśników w klasie, pracy itd.) mają większą szanse na jakąś chorobę psychiczną.

I nie jestem trollem (postać fikcyjna) ani trollem internetowym, bo troll a troll internetowy to nie to samo.
  • Odpowiedz