Wpis z mikrobloga

Po ostatniej rozmowie ze społecznością lgbt doszedłem do pewnych wniosków.

Nie jest istotne przez jakie problemy przechodzą różni ludzie w życiu, emocje tej społeczności są zawsze dla nich najważniejsze. Obwinianie całego świata o ich negatywny stan emocjonalny i tendencje samobójcze to już klasyk. Chcesz używać argumentów w trakcie dyskusji? Zapomnij. Przekręcanie znaczenia argumentów, wkładanie słów do ust i wrzucanie Ciebie na czarną listę to standard. Ja się nie dziwię że wymyślili sobie sryliard fikcyjnych płci. Stworzyli je, bo swoje emocje stawiają wyżej od nauki i wszystkiego co ma sens. Zakrzywianie rzeczywistości dla własnego komfortu, taki wasz obraz ( ͡º ͜ʖ͡º) #bekazlewactwa #bekazlgbt #neuropa #lgbt
  • 60
  • Odpowiedz
Tak bylo, kazdy psychiatra i psycholog mowi, ej ty jestes super to cały swiat jest beznadziejny XDDDDD


@aleksander-sailor: DX. Przecież chodzi coś kompletnie różnego. Jak jakaś społecznosć jest dyskryminowana, opresjonowana, znienawidzona i zwalczana to wśród niej będzie więcej chorób psychicznych. I o tym właśnie mówią lekarze i stąd wynikają zwiększone statystyki samobójstw i chorób psychicznych o osób homoseksualnych czy transpłciowych.

Nie, najpierw jest choroba psychiczna a potem pojawiaja sie schizofrenia paranoidalna
  • Odpowiedz
Jak jakaś społecznosć jest dyskryminowana, opresjonowana, znienawidzona i zwalczana to wśród niej będzie więcej chorób psychicznych.


@NonOmnisMoriar: Fajna teoria taka totalnie z dupy, masz jakies badania ktore to potwierdzaja?

Te wszystkie grubsze dziewczyny w gimnazjum, podstawówce czy liceum są znienawidzone, bo są toksyczne, a nie dlatego, że ludzie lubią wyżywać się na grubych.


Czy ty wierzysz ze KAZDA gruba byla gnebiona? xD
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead: To gnębienie nigdy nie mija. Od lat śluby homoseksualistów są legalne to gdzie mieszkam, społeczeństwo ich celebruje z jakiegoś powodu, a i tak ciagle im złe, ciagle mało, ciagle „walczą p swoje prawa”.
To już dawno nie ma nic wspólnego z rzeczywistością
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Jak ktoś jest gnębiony, gorzej traktowany za bycie w mniejszości (lub po prostu wyróżnia się od reszty) jest większa szansa że popadnie np. w depresje, chęci samobójstwa, samookaleczanie się, uzależnienie.
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Twoje zdanie odbiega od większości, Ty zaczynasz siać swoje zdanie nie podając żadnych źródeł.
Więc to Ty masz obowiązek podać rzekome dowody, które potwierdzą że fakty otaczające każdego z nas, są jednak inne :)
  • Odpowiedz
Twoje zdanie odbiega od większości,


@Eskim0s: co to za idiotyzm, argumentum ad populum nie jest zadnym dowodem naukowym, ty wysnuwasz stwierdzenie, ty musisz je udowodnic, ale widze ze sam sie skapnales ze zwyczajnie bredzisz i nie istnieje wcale taka zaleznosc przyczynowo skutkowa bo robisz naprawde zalosna probe przerzucenia na mnie czegokolwiek xD
Mam ci teraz udowadaniać nieistnienie twojej wlasnej teorii z dupy xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor:

,,ty wysnuwasz stwierdzenie, ty musisz je udowodnic" jakoś nigdzie w szkołach, słownikach, encyklopediach, wikipedii czy źródłach naukowych nie piszę w to co Ty wierzysz jako FAKT, a teoria spiskowa i pseudonauka.

Mam ci teraz udowadaniać nieistnienie twojej wlasnej teorii z dupy


To co ja piszę nie jest teorią.
Czekam na Twoje naukowe źródła informacji z których czerpiesz wiedzę.
  • Odpowiedz
jakoś nigdzie w szkołach, słownikach, encyklopediach, wikipedii czy źródłach naukowych nie piszę w to co Ty wierzysz jako FAKT, a teoria spiskowa i pseudonauka.


@Eskim0s: no to pokaz mi te zrodla naukowe a nie krecisz fikolki xD
To co ty piszesz nie jest teoria ale nie potrafisz pokazac nawet najmniejszego dowodu ktory rzekomo jest wszedzie
Ty chyba rozumiesz ze sie teraz blaznisz?
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor:

Ty chyba rozumiesz ze sie teraz blaznisz?


Ale to Twoje zdanie odbiega od większości, więc masz obowiązek je uzasadnić.
Czyli nie masz nic do poparcia swojej tezy, wychodzi więc że korzystasz z chłopskiego rozumu.
  • Odpowiedz
Czyli nie masz nic do poparcia swojej tezy


@Eskim0s: Jakiej tezy? Ze cos nie istnieje? Rozumiem ze wedlug ciebie istnieje Niebieski Slon bo przeciez miliard hindusow nie moze sie mylic panie klaunie? XDDDD
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor:

WSZYSTKO JEST ZAPROGRAMOWANE Z GÓRY.

Wszechświat jest celowy i docelowy.

Nie ma żadnych badań temu przeczących.

Naukowcy nie mają tu kompletnie nic do powiedzenia

WOLNA WOLA NIE ISTNIEJE.

I NAUKOWCY TO POTWIERDZAJĄ

Moje obserwacje pasują do nieweryfikowalnych twierdzeń.


Z powyższych Twoich cytatów, można wywnioskować czym się posługujesz w dyskusji:

-Teoria spiskowa
-Błąd formalny
-Pseudonauka
-Wiara
-Parapsychologia
-Dogmat wiary
-Dychotomia myślenia
-Efekt potwierdzenia
-Chłopski rozum
-Przedwczesne uogólnienia
-Efekt aureoli

Jakiej tezy?
  • Odpowiedz
Jak jakaś społecznosć jest dyskryminowana, opresjonowana, znienawidzona i zwalczana to wśród niej będzie więcej chorób psychicznych


@Eskim0s: Czekamy dalej na badania ktore potwierdzaja ta teorie. No chyba ze takie nie istnieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz