Wpis z mikrobloga

Czego dowiedziałem się na wczorajszej imprezie rodzinnej:

- Bill Gates chce zdepopulować świat i maczał palce w wybuchu epidemii
- a CEO Pfizera to się w ogóle nie zaszczepił własną szczepionką! (10 sekund zajęło mi zweryfikowanie negatywne tej informacji)
- globalne ocieplenie nie jest spowodowane działalnością człowieka, a przynajmniej nie jest to duży wpływ
- weganizm sam w sobie niby nie jest zły, ale jest on sprzedawany w "pakiecie" z "ideologią LGBT", ekologizmem, aborcją i eutanazją i młodzi ludzie są tym bałamuceni
- a lekarze, którzy wyjeżdżają za granicę powinni zapłacić za studia.
  • 163
@smutny_czlowiek: Dwa ostatnie punkty - popieram. Jak wegetarianin to prawdopodobnie radykalny lewak. Jestem lekko w prawo, ale lubie wegetarianskie wynalazki.

Studia powinny byc platne oraz wstep tylko na podstawie egzaminow, wtedy tylko najlepsi mogliby sie dostac i je skonczyc.

Mam znajomego, totalnego kretyna, ktory ledwo skonczyl fizjoterapie, a teraz zarabia spore pieniadze poza Polska. Jakim prawem wyksztalcil sie za darmo i #!$%@?? U lekarzy ucieczka do UK czy gdzie indziej jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@smutny_czlowiek:
U mnie w domu na szczęście się uspokoiło po tym jak kilkoro znajomych rodziców bardzo ciężko przeszło covida - do tego stopnia, że parę miesięcy później wciąż narzekali na różne dolegliwości.
1 nauczycielka do dzisiaj nie wróciła do szkoły
1 typ w siłę wieku biegający na maratonach łapie zadyszkę po wejściu na 2 pietro
1 typ ma problemy z pamięcią

To ich wyleczyło z wszelkich pandemiczno-depopulacyjnych teorii. Podkarpacie here jak
@smutny_czlowiek: co jest glupiego w stwierdzeniu, ze lekarze, ktorzy wyjezdzaja za granice powinni zaplacic za studia? przeciez to jest z publicznych pieniedzy czyli z naszych. Ksztalcimy ludzi "za darmo", wiec dlaczego nie mieliby spalcac tego? Eweutalnie niech kraj do ktorego jada zaplaci za wyksztalcenie takiego czlowieka. W USA sa normlane oplaty za studia i jakos nikt nie placze, a jeszcze ludzie z wlasnej woli jezdza tam sie ksztalcic.
@gg_jap: Ale skoro głównym kryterium jest pokrywanie kosztów studiów z podatków, to według waszego rozumowania logiczne by chyba było, żeby takich emigrujących ludzi podliczać za wszystkie pokrywane z podatków otrzymane usługi, skoro nie zamierzają ich spłacić, bo wyjeżdżają zagranicę.