Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 44
351 637 + 109 = 351 746

Kilka dni temu @inyourface zauważył, że Poznań wypadł z grona dużych wspólnych kwadratów i mimo naszych wymówek i utrudnień warto byłoby jednak się zebrać i coś z tym zrobić. Wyznaczyłem sobie track z zamiarem uzupełnienia części dziur, zaspałem godzinę i ruszyłem na walkę z upałem.
I z piaskiem, bo jak wyżej wspomniany zauważył. Pogoda i pora roku sprawia, że często poza asfaltem jest piachu po obręcze xd

Znalazłem kilka fajnych dróg, do których będę wracać. Zostawiłem jakaś dziurę, choć teraz nie pamiętam czy celowo.
Pod koniec w mieście już trochę umierałem, to jednak nie są warunki dla ulańców.

Kwadraty:
Total tiles: 1278(+27)
Max cluster: 567(+23)
Max square: 15x15

#rowerowyrownik #ruszpoznan #100km #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz kuraku - 351 637 + 109 = 351 746

Kilka dni temu @inyourface zauważył, że Poznań wypa...
źródło: comment_1624099768UUHA9JVggfwCy2xsLTnprT.jpg
  • 23
@inyourface: si, ale też tam kiedyś skoczę, bo też sobie zostawiłem dziurę w tym Baranowie przed Krajkowem, tam trzeba wjechać w jakaś boczną uliczkę chyba i przegapiłem już dwa razy. Ale tam fajny asfalt od Mosiny jest, więc git.
Najgorzej, że całe miasto muszę przejechać, żeby tam wylądować xd
@inyourface @niebieska_cegla w chwale wróciliśmy do mapy, jest 27x27, nie wiem czy to te kwadraty, co zrobiłem, czy inne się przyczyniły, ale jedziemy dalej :D
Mam zaplanowane to wszystko, co na screenie, jak będę miał kilka godzin, może w przyszłym tygodniu, to ogarnę.
Wtedy do kolejnego powiększenia zostanie kilka kawdratów; jeden w Śremie, drugi w pobliżu i dwa koła Środy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem już trzeba zacząć szukać
Pobierz kuraku - @inyourface @niebieska_cegla w chwale wróciliśmy do mapy, jest 27x27, nie wi...
źródło: comment_1624260432bT2D05S1e4J6rVEvmYhxep.jpg