Wpis z mikrobloga

#truelolcontent #truestory #coolstory #sex Moja dziewczyna sprzedala mi dzisiaj hit. Jej kolezanki, chociaz grubo przed 30 porobily sobie nosy, usta i co tam kto chce. Jedna poprawila sobie wlasnie nos. Wypisali ja, minal juz jakis tydzien ale jeszcze sie to nie zagoilo. Chirurg zakazal jej sie mocno smiac, stroic min i wszystko co mogloby za bardzo ruszac nosem albo skora na nim. Ale kobita jak to kobita - musi po swojemu. Otoz kolezanka tak sie ruchala w weekend, ze jej te wszystkie szwy i opatrunki popekaly w #!$%@? i teraz znow lezy w szpitalu. Moze jestem #!$%@? ale bawi mnie to cholernie :)
  • 24
@Tapirro: dla mnie osobiście najdziwniejsze jest to, że przyznała się co doprowadziło do popękania szwów

mogła przecież wymyślić bajeczkę, że sprzątała intensywnie mieszkanie, wieszała zasłonki, albo cokolwiek innego, ale nie, musiała się przyznać, że się ruchała

co te baby xD
Przed dzisiejszym meczem Borussi z Napoli nachodzi mnie pytanie, czy znając losy Kagawy i Goetze w innych klubach Robert trochę ochłonął i przez najblizszy sezon przejdzie mu ochota na przejście do Bayernu?! W Borussi jest niezaprzeczalną gwiazdą, jest świetną czołową w Europie dziewiątką ( a nawet 9,5 jak to mówili francuscy redkaktorzy), ale w Monachium jest spore ryzyko grzania ławy

#bvb #robertlewandowski #pilkanozna #ligamistrzow