Wpis z mikrobloga

@TheBedThatEats: co jest zamordystycznego* w partii konfederacja?

*bardziej niż w innych i nie, aborcja i batożenie się nie wlicza, ponieważ aborcja to morderstwo, a batożenie to "pomysł" pana Brauna, nie jest w programie, a jak już dotyczy on publicznych sodomitów
  • Odpowiedz
@placebo_: Nawet rzekłbym, że w PiSie jakoś tak więcej inteligencji, niż w Konfederacji, która poleci dosłownie na każdy fejk z prawicowych mediów. Co prawda to nadal szachy dla debili, ale zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przekonałeś mnie, ja moja rodzina będzie głosować na konfe


@eloszka911: Ty oraz Twoja rodzina utożsamiacie się z (cyt z obrazka) z faszyzmem, popieracie Ordo Luris, zamordyzm i katokalifat? Znaczy spoko, macie prawo, tylko jakoś tak mi się przypomina to powiedzenie, że "czego się mądry wstydzi..."
  • Odpowiedz
@jadzeg-gadzmarski: wpieprzanie się w życie innych (aborcja), to właśnie zamordyzm, a gadanie o batożeniu nie zostało przez władze partii ukrócone, czyli jest akceptowane. Sprzeciw wobec edukacji seksualnej, pseudonaukowe gadanie na temat osób homo oraz wpychanie kolanem jedynie słusznej religii do teoretycznie świeckiego państwa - to jest też zamordyzm. Generalnie zwykle gdy nie mówią o gospodarce to mówią o zamordyzmie. Do tego jeszcze teraz poszli na rękę partii rządzącej (zamordystycznej) i
  • Odpowiedz
@jadzeg-gadzmarski: Aborcja to prosty zabieg, który ratuje kobietę przed koniecznością noszenia ciąży, nie morderstwo - morderstwa dokonuje się na osobie, a płód cech osoby nie posiada. No to mamy pierwszy punkt zamordyzmu. Poza tym jest jeszcze chęć podtrzymania status quo, co ogranicza prawa par jednodniowych. O patologicznych wynurzeniach Sosnierza nie będę się rozpisywać - wystarczy to, że stwierdził, że prawo boskie jest ważniejsze, niż ludzkie. A Mentzen jest tak bardzo
  • Odpowiedz
, aborcja i batożenie się nie wlicza, ponieważ aborcja to morderstwo


@jadzeg-gadzmarski: To bzdury głoszone przez Konfę się nie wliczają, bo ty uznajesz je za prawdę? Łaaał, toś się postarał. Ale to nie kościół, by taka argumentacja przeszła
  • Odpowiedz
@jadzeg-gadzmarski: kisnę xD

"Co jest zamordystycznego w partii konfederacja? I nie, zamordystyczne ciągoty się nie liczą"

A co do aborcji, to polecam zobaczyć sondaże (jest ich dużo) z UK na temat tego, czy dana dziewczyna dokonałaby aborcji płodu z downem. Z ogólnej populacji 20-30% odpowiadało, że nie. 40-50% kobiet, które miały na to medycznie większe szanse, odpowiadały, że tak. A w rzeczywistości ponad 90% dokonało aborcji takiego płodu, gdy przyszło co do czego.
Jakbyś miał trochę bardziej rozwinięte płaty mózgowe, to byś może ogarnął, że z tego wynika, że łatwo tak zza monitora krzyczeć, gdy sytuacja ciebie nie będzie dotyczyła
  • Odpowiedz