Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

370

Dwie Ukrainki zginęły na przejściu. Sprawca może uniknąć więzienia

Dwie Ukrainki zginęły na przejściu. Sprawca może uniknąć więzienia

To miał być zwykły powrót z pracy. Marija M. (33 l.) i Oksana Y. (45 l.), obie pochodziły z Ukrainy.

Chlop_budowniczy
Chlop_budowniczy
z
fakt.pl
dodany: 19.04.2026, 11:49:30
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Wszyscy tak jeżdżą
klapektarasa
z czarne.com.pl
  • 9

Komentarze (128)

najlepsze

biggle
biggle
19.04.2026, 13:06:07 via Wykop
  • 81
Obydwa wyroki to kpina. Pozdrowienia dla oskarżonego i sędziów. Dobrze wam poszło.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dlugi-gr
dlugi-gr
19.04.2026, 14:24:02 via Wykop
  • 48
@biggle: "Pojechał nawet do Ukrainy z osobistymi przeprosinami i pomocą." "Mężczyzna był trzeźwy, sąd wziął też pod uwagę wiek sprawcy i fakt, że oskarżony jeszcze przed procesem zapłacił zadośćuczynienie rodzinom ofiar"
Kurde, rodziny ofiar nie zgłaszają pretensji, a ty zgłaszasz. Jaki proponujesz wyrok, oraz kto ma pokryć koszty kary?
  • Odpowiedz
Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
19.04.2026, 14:33:30 via Wykop
  • 33
Kurde, rodziny ofiar nie zgłaszają pretensji, a ty zgłaszasz. Jaki proponujesz wyrok, oraz kto ma pokryć koszty kary?


@dlugi-gr: @biggle to ze wszystkim można byłoby tak robić. Ktoś jest wystarczająco bogaty to może popełniać przestępstwa i to nawet ciężkie jeżeli zapłaci rodzinom.
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
19.04.2026, 12:31:56 via Wykop
  • 61
81-letni przedsiębiorca z Częstochowy. Prowadził potężne audi Q7, jechał lewym pasem, w kierunku Srocka.


Wielki przedsiębiorca p--------y.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
19.04.2026, 16:55:40 via Wykop
  • 28
@MagicznyMariusz: Wielkie potężne kałdi ( ͡º ͜ʖ͡º) może jak by jechał sejczento to by żyły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kto_ugotowal_Maciusia
Kto_ugotowal_Maciusia
Kto_ugotowal_Maciusia
19.04.2026, 21:01:01 via Wykop
  • 5
@MagicznyMariusz: Giga Kałdi
  • Odpowiedz
LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
19.04.2026, 12:08:18 via Wykop
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
19.04.2026, 12:57:23 via Wykop
  • 31
@LudzieToDebile: w sądzie powie że w tym samochodzie nie czuć prędkości i wolny sędzia go wypuści - nie wiesz jak jest ? nie widzisz co się dzieje?
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
19.04.2026, 17:37:34 via Wykop
  • 3
@BiggerJapanTapczan: ,,Wysoki sądzie to nie ja. To pasy się przesunęły''.
  • Odpowiedz
MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
19.04.2026, 15:37:43 via Wykop
  • 33
Już tłumaczę stanowisko polskich relatywistów prawniczych w państwie z dykty w g@wna:
[1] spowodowanie śmierci 2 osób z powodu wyprzedzania przed przejściem, wymuszenia pierwszeństwa - 1 rok 6 miesięcy bezwzględnego więzienia,
[2] wyrwanie torebki w nadrukiem tęczy LGBT: 3 lata bezwzględnego więzienia.

Peron już sędziom odjechał. Albo nigdy się im nie zatrzymał po upadku PRL.

[1]
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
19.04.2026, 19:36:13 via Wykop
  • 15
@Nemetiisto: Dobra, dobra. To dyżurny fikoł naszych g@wno-sędziów. Jak skazali niewinnego T. Komendę bez żadnych dowodów materialnych to też wmawiali, że nic się nie dało zrobić "bo ustawodawca". Także fanboje tu na wypoku. Zwykłe kłamstwo.

Najlepszym dowodem na relatywizacje jest to, że ten sam sąd skazał ją na więzienie... i następnie pozytywnie zaopiniował wniosek o ułaskawienie. U sędziów stabilnie. Głupio, niekonsekwentnie ale stabilnie.
  • Odpowiedz
MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
20.04.2026, 07:16:09 via Wykop
  • 1
@Nemetiisto: Manipulujesz, to typowo prawnicze zrzucanie odpowiedzialności na innych - na ustawodawcę, na podsądnego, na prokuraturę. Wszyscy winni tylko nigdy nie sędziowie. Między innymi dlatego właśnie nie mają szacunku społecznego. Nie dorośli do pełnionej funkcji.

1. wskaż jakie to prawo za doprowadzenie do śmierci 2 osób zmusiło to tak niskiego wyroku.
2. wskaż jakie to prawo za doprowadzenie do śmierci 2 osób zmusiło do niższego wyroku niż występek chuligański.

Tylko
  • Odpowiedz
andrzej67
andrzej67
19.04.2026, 15:35:05 via Wykop
  • 33
Czy mi się wydaje, czy w Polsce są równi i równiejsi?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ENDRIU444
ENDRIU444
ENDRIU444
19.04.2026, 19:30:42 via Wykop
  • 15
@andrzej67: Tak było, jest , i będzie.
  • Odpowiedz
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
20.04.2026, 04:11:59 via Android
  • 3
@andrzej67: w Polsce, Ameryce, Rosji, na Ukrainie, na Słowacji, na Bahamach, pod Paryżem, nad Dnieprem, za Kaukazem... Za Uralem... Wszędzie tak jest.
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
19.04.2026, 16:16:57 via Wykop
  • 16
I znowu "przypadkiem" obniżyli mu na rok i 6 miesięcy gdzie ma możliwość dozoru elektronicznego, tak jak gość od trumny na kółkach.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
STEFAN_n00b
19.04.2026, 18:53:03 via Wykop
  • 4
@ocynkowanyodpornynahejt: Dla mnie dozór jest OK, ale nie 1,6roku a na 5lat :). Niech się utrzymuje i nie wychodzi z domu przez te 5lat, lepsze niż płacenie za jego utrzymanie.
  • Odpowiedz
SirFartusPodcipek
SirFartusPodcipek
SirFartusPodcipek
19.04.2026, 19:53:13 via Wykop
  • 7
Powiedzcie mi jakie ma znaczenie że one były z Ukrainy? Je można jakoś bardziej czy mniej potrącać?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sq2fog
sq2fog
20.04.2026, 10:45:30 via Wykop
  • 1
@SirFartusPodcipek: Ludzie o innej mentalności. Pewnie rodzina sie zdziwila, że gość do nich przyjechał przepraszać i wypłacił kasę...
Raczej spodziewali się, ze dostana wpier.... i będą musieli płacić za naprawę wozu...
  • Odpowiedz
LordDamianus
LordDamianus
20.04.2026, 11:01:22 via Wykop
  • 5
Na przejściu dla pieszych nawet jak jest zielone to powinno się rozglądać czy coś jedzie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hellicon
Hellicon
20.04.2026, 14:28:14 via Wykop
  • 1
@LordDamianus: Oczywiste dla każdego nie-debila. Drogi pełne zamulonych dziadków, kobiet z chadem na telefonie, ukrów z PJ z bazaru i po prostu ludzi zmęczonych po pracy. Nawet najlepszy kierowca może popełnić błąd.
  • Odpowiedz
staszaiwa
staszaiwa
staszaiwa
19.04.2026, 20:53:09 via Wykop
  • 4
Przechodzenie przez przejścia dla pieszych bez sygnalizacji na drogach o więcej niż jednym pasie ruchu w danym kierunku - to proszenie się o śmierć lub kalectwo, podobnie jak w przypadku przechodzenia przez autostradę.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

staszaiwa
staszaiwa
staszaiwa
20.04.2026, 13:36:57 via Wykop
  • 0
@Kapsztyn_real: Do takiego przechodzenia nie trzeba przejść, można byle gdzie, w dowolnym miejscu. Takim tokiem rozumowania to przez autostradę też można przechodzić.
Napisz swoją maksymę drogowcom, że przejścia dla pieszych są zbędne.

  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
20.04.2026, 14:25:11 via Wykop
  • 1
@staszaiwa: Dlatego w żadnym cywilizowanym kraju takich instalacji nie ma. A potem alalallalla polacy to wariaci drogowi a niemcy to nie oni to potrafią jeździć.
  • Odpowiedz
luxkms78
luxkms78
20.04.2026, 05:25:01 via Wykop
  • 3
Jakie to ma znaczenie kim były i skąd pochodziły?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

damson19
damson19
damson19
20.04.2026, 17:44:43 via Wykop
  • -7
@luxkms78: bo ukry to obywatele pierwszej klasy w Polsce, nie jak Polacy
  • Odpowiedz
luxkms78
luxkms78
22.04.2026, 09:38:41 via iOS
  • -1
@damson19: niestety
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2396
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
1993
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1781
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1758
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA
1677
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polskiedrogi
  • #policja
  • #polska
  • #samochody
  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wydarzenia
  • #majtczak
  • #a1
  • #afera
  • #warszawa
  • #prawo
  • #prawojazdy
  • #ciekawostki
  • #sebastianmajtczak

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking