Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: lepiej się nie wypowiadaj co pomaga kobiecie a co nie, bo 1) kobietą nie jesteś, 2) jesteś ograniczonym dzbanem jeżeli chodzi o medycynę - więc nawet nie możesz z tej perspektywy nic powiedzieć
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: No cóż, ja przynajmniej przytaczam dowody naukowe (np. te dotyczące odczuwania bólu przez płód, czy negatywnych efektów ciąży) i kieruje się empatia jeśli chodzi o ogół kobiet, bo chcę dążyć do tego, by miały wybór jeśli chodzi o aborcję. To Ty chcesz tego zakazać, więc Ty jesteś dz***m, który nie bierze pod uwagę myślących i czujacych osób, a przejmuje się papką bez układu nerwowego i świadomości. Ja tam nikomu
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: kieruję się empatią do społeczeństwa kiedy mówię, żebyś wskakiwał do wora. A nie zabijał dzieci. Ja chiciałabym, żeby twoja matka miała wybór dokonania aborcji na tobie teraz. Ale to się nie stanie, niestety, dlatego też że jest to niemoralne (mimo, że prawdopodobnie społeczeńśtwu wyszłoby na plus)
  • Odpowiedz
kieruję się empatią do społeczeństwa kiedy mówię, żebyś wskakiwał do wora.


@Nie_RabarbaR: Kierujesz się empatia i ignorujesz cierpienie kobiet, jednocześnie chcąc bronić płodów, które nie cierpią podczas aborcji? To raczej myślenie socjopaty. Udaj się do specjalisty.

Ja chiciałabym, żeby twoja matka miała wybór dokonania aborcji na tobie teraz.


Ale ja nie jestem dla niej żadnym obciążeniem, wręcz przeciwnie - jestem wzorowym obywatelem, płace podatki, oraz chce egalitaryzmu ( ͡°
  • Odpowiedz