Wpis z mikrobloga

Jak się wyciąga kasę z rodziców.
Dzieci których rodzice nie zapłacili haraczu na RR nie dostaną książeczek z dedykacją na zakończeniu roku.
Moja znajoma już wpłaciła bo synowi będzie przykro że nie zostanie wyróżniony na uroczystości....
Co ciekawsze RR nie zdobyła się na ogłoszenie tego faktu, zrobili to poprzez Dyrektor szkoły nr 150 w Warszawie
#warszawa #edukacja #podbaza #zlodzieje #polska
369zszywek - Jak się wyciąga kasę z rodziców.
Dzieci których rodzice nie zapłacili ha...

źródło: comment_1623960560Rub3X59tUlknmGr5kCAF3x.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@E_li_mi_nator finansują też szafki w szkole oraz mają w planie postawienie ław i stołów na dziedzińcu żeby dzieci mogły zjeść drugie śniadanie na powietrzu. Rozumiem że idąc tym tropem zarówno szafki jak i ławy powinny być tylko dla płacących "dobrowolną"składkę na RR? Jak myślisz oznaczać dzieci nie płacące? Opaska na ramieniu będzie ok?
Jak się ma koszt książeczki na zakończenie roku do wyżej wymienionych zakupów?
Granie na emocjach rodziców.
A "co
  • Odpowiedz
  • 0
@E_li_mi_nator ja płacę i moja młoda raczej się na książeczki z dedykacją w tym roku nie zalapie( ͡º ͜ʖ͡º) niemniej jednak uważam to za bardzo złe rozwiązanie. Szantaż emocjonalny.
Kilka dni do uroczystości zakończenia roku szkolnego, i dowiadujemy się że zwyczajowe coroczne wręczenie nagród dla uczniów wyróżniających się, będzie tylko dla tych co płacą. To znaczy że nawet bardzo zdolne dziecko będzie patrzyło jak mniej zdolni
  • Odpowiedz
  • 1
@anyvu tu chodzi o to że dziecko zostanie wyróżnione na oczach szkoły... No badziew, głównie lektury które są dostępne w bibliotece szkolnej.
A jak katecheta zbierała przed komunia po 50 zł na pamiątkowa Biblię to jaki raban był...ech te podwójne standardy
  • Odpowiedz