Wpis z mikrobloga

Dla wszyskich zainteresowanych dyskryminacją emerytalną: Oto jakby wyglądał system emerytur gdyby wybory wygrała Lewica, a prezydentem został Robert Biedroń.

Nie dajcie się oszukać, że lewica ma "w programie" równość emerytalną. Bo w programie mogą mieć, ale gdy przychodzi co do czego to ustawy zgłaszają zupełnie inne

#dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacjaemerytalna #pieklomezczyzn #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
źródło: comment_1623910933IBhpBf920i6mDeq7EOiKJE.jpg
  • 29
@sildenafil: jak wprowadzą możliwość zmiany płci na wniosek, na oświadczenie to mogą tak różnicować.
Poważnie, to państwo w ogóle nie powinno patrzeć w kategoriach kobieta, mężczyzna, gej, hetero.
Błąd Tuska polegał na tym, że podwyższył wiek emerytalny, w tamtym okresie wystarczyło zrównać i wyeliminować dyskryminację.
@Paczelokinka: co to za #!$%@? whataboutism i jakaś walka z chochołem xD? jak przeszkadza ci brak wytykania drugiej stronie niewygodnych faktów (co oczywiście w serwisie wykop.ru nie jesst prawdą) to sama załóż swój tag i pisz tam a nie czzekaszz na gotowe xDD
@Paczelokinka: tak rozumiem, przerasta cię wygooglowanie dwóch pojęć w google, faktycznie powinienem rozmawiać z kimś na moim poziomie, a nie poziomie kasjerki w wiejskim sklepie bez skończonej podstawówki, tak jak ty
@Paczelokinka: zabawne, myślałem że argument 'a czemu nie wspominasz o xyz!!!!' to fikołek, ale jak widać myliłem się. I nie potrafisz zrozumieć czym jest whataboutism, a chodzi po prostu o to że nie potrafisz dyskutować i ten argument jest błędny jak chociażby ad personam, ad hominem, czy tu quoque.

Jak nie chcesz 'miauczeć i chrumkać' (piękne ad personam które ty zaczęłaś) to na #!$%@? w ogóle pisałaś tu swoje pierdy? szerokiej