Wpis z mikrobloga

Ten kraj to syf, nawet nie dają tu NEETbuxów za autyzm, gdybym żył w takich USA to mógłbym sobie komfortowo NEETować za hajs od rządu sprawiedliwie mi przekazany jako że jestem upośledzony psychicznie według normickich kryteriów, a takto w tym państwie z kartonu jak grzeczny rzymski niewolnik trzeba dla janusza pracować, no chyba że jesteś z bogatego domu. I jeszcze to prawo do posiadania broni jprdl...
#przegryw #neet #autyzm #bron #p0lska #asperger
  • 11
@PogryzionyPrzezPokemony: na prawdę przestań, bo to już nie pierwsze , jak mi zarzucasz posiadanie kobiety w przeszłości, więc wytłumaczę ci: było to niemal dekadę temu, moja wybranka byla ze mną 1,5 miesiąca i 1,5 miesiąca, czyli łącznie 3 miesiące, bo mieliśmy przerwę,po której nie odzywala się ponad 2 lata i na sam koniec studiów jeszcze ją zamoczyłem, czyli V roku, ale to był ostatni raz i od razu wróciłem u siebie
@PogryzionyPrzezPokemony: no ale zaznaczam, że było to spowodowane również faktem studiowania w dużym mieście. @Polinik: Nie , ale zobacz kogo bym z siebie robił jakbym mu złośliwie #!$%@?ł , że byłem w dojrzałym związku , piszę mu szczerze jak było przecież, choć wcale nie muszę.