Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Może znajdzie się dobra duszyczka, która zna konsolę #ps4 w wersji slim na wylot? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż ze względu na hałas i temperaturę postanowiłem rozkręcić swoją konsolę w celu odkurzania i wymiany pasty termo przewodzącej. Podczas rozbierania z konsoli wypadły dwie blaszki z okolic miejsca na dysk (załączone zdjęcia w komentarzu)
Czy ktoś z was ma pojęcie gdzie jest ich miejsce? Wydaje mi się, że jedna służyła za gwint dla jakiejś śrubki więc może bym znalazł przy skręcaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ta druga (srebrna) do niczego mi nie pasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
#serwispc #gruparatowaniapoziomu #informatyka #pytaniedoeksperta #pytanie

Ineedrest - Hej Mirki! Może znajdzie się dobra duszyczka, która zna konsolę #PS4 w we...

źródło: comment_1623476383LqxiLBLdtwrAonVcrJ7Hab.jpg

Pobierz
  • 17
@Rasteris: jeżeli się uda złożyć to nie mam nic przeciwko, czekam aż mi otworzą sklep z pastą i będę próbował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klinQQ: owszem ale wydaje mi się że musiały być różne wersje np. radiator w moim PS4 slim jest inny niż ten znaleziony na filmiku z YT, z innym poradnikiem z którym rozbierałem (głównie z uwagi na plastikowe zatrzaski) była inna ilość śrubek
@Ineedrest to po lewej to blaszka którą się daje pod długą śrubę do przykrecenia zasilacza. Taka podkładka to jest. Tylko tutaj ktoś ją spłaszczył bardzo, ona powinna mieć inny kształt.
A to drugie to chyba nawet nie jest od konsoli, ale trudno powiedzieć, potrzebne więcej zdjęć
@Ma5TeR: dzięki właśnie skończyłem. Blaszka (ciemna) trafiła na swoje miejsce przy składaniu, gdy została mi śrubka znalazło się jej miejsce. To. Drugie srebrne to nie mam pojęcia ale jeżeli było w konsoli nawet celowo to niepotrzebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)