Wpis z mikrobloga

Mam sąsiadów patusów. Drą mordy, imprezują i puszczają muzę tańcząc po nocach w środku tygodnia. Pukałem, dzwoniłem, wzywałem policję, zero skutku.
Ostatnio kupili głośniki bluetooth do tv. Udało mi się z nimi sparować i kiedy zapomną ich wyłączyć, dostają lament kononowicza lub intermajora o 3 nad ranem, zawsze kiedy śpią a ja wstaję się odlać. Nie uciszyło ich to, ale jakoś mi z tym dobrze, że i ja mogę sobie ulżyć i pouprzykrzać życie im. Przerywam im też oglądanie tv puszczając Knurzum ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#patologiazewsi #kononowicz #sasiedzi
  • 25
@mamabijeatataniezyje: Ja również mam nowego sąsiada, który ostatnio wystawia głośniki na parapet okna i odpala jakieś gówno na cały regulator- najczęściej Backstreet Boys i inne rzeczy z radia ale z basem aż trzeszczy.
Aby nauczyć go pokory wystawiam swój głośnik bluetooth i odpalam hymn oraz barkę Konona. Często wyłącza ale jeśli nie ma efektu to po Aldonie Orłowskiej kończy koncert. Polecam Aldone
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Eustachiusz: @OleoleJanko: @mamabijeatataniezyje:

Mam spore doświadczenie w nękaniu sasiada patusa. Dam kilka porad:
1. Warto sprawdzić czy mają plomby na bezpiecznikach przed licznikiem, jak mają to uprzejmy donosik do energetyki
2. Ja często darlem morde spod bloku zza rogu ze zmieniomym glosem w stylu "PATUS Z X TO CWEL W WIEZIENIU BYL HAHAJAJ" (OSTROZNIE)
3. Jak jest sie zwinnym i gibkim to idziesz, wylaczasz mu prad jak #!$%@? i
ButtHurtAlert - @Eustachiusz: @OleoleJanko: @mamabijeatataniezyje:

Mam spore doświad...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mamabijeatataniezyje: chłopie masz duży potencjał z tym głośnikiem. Znajdź dźwięki jak z Paranormal Activity - nie nachalne, ale straszne. Typu dźwięk otwierania drzwi skrzypiących albo szarpania za klamki i inne takie, których sam byś się bał jakbyś usłyszał w nocy. Patus będzie sam #!$%@?ł z tego mieszkania myśląc że jest nawiedzone. Puszczanie #!$%@? muzyki to od razu się połapie i wyłączy ten głośnik w #!$%@?. Powodzenia.