Wpis z mikrobloga

jak on nie daje osobom ktore pomawia pola do dyskusji


@ziemba1: Ale przecież daje. Te osoby mogą sprostować każdy film. Tylko będą miały problem, bo w większości te filmiki komentujące są oparte na ich cytatach. Możesz nie lubić koroluka, ale w swoich filmach pokazuje zwyczajną prawdę o konfederatach. Jedyny komentarz ze strony konfederatów to wyzwiska.
@ziemba1: tzn, że jeśli nie byłby w stanie przekrzyczeć jakiegoś gościa co by #!$%@?ł o Hitlerze jak korwin tzn, że @koroluk zaorany? No ciekawe.

Wartość mają tylko argumenty i nie ma znaczenia w jaki sposób wybrzmiewają. Chyba, że szukasz jakiegoś autorytetu co by szybciej i dosadniej przy swoim #!$%@? machał ręką..
@Kedlov nie chodzi o robienie researchu a robienie go pod tezę. Ciekawie czy w takim samym tonie wypowiada się o np bezrefleksyjnych wyborcach Partii Demokratycznej, PO, SLD, Wiosny albo Razem?
@ziemba1: Co się chłop zafiksował na debaty XDD W RYJ MI TO POWIEDZ HURR DURR JAK TAKI MĄDRY CHO NA SOLO. Tak widzę dzbanów dla których D E B A T A to jedyna prawilna forma wymiany poglądów. No ale nic dziwnego, bo większość patoprawicy lubi taki intelektualny fast food, gdzie nie ma czasu żeby przeanalizować i zrobić fact check, tylko trzeba sobie walić konia do Pana co ładnie zdania składa
jak on nie daje osobom ktore pomawia pola do dyskusji to tym bardziej nie zasluzyl na to abysmy mu dawali to pole. No chyba ze lubisz dyskusje gdzie obce osoby sie za ciebie tlumacza to sobie taka znajdz i "zaoraj"


@ziemba1: krótko mówiąc nie masz merytorycznych argumentów, które nie zależą od chwilowej reakcji publiki "na, żywo", więc starasz się grać na emocjach i wykręcać kota ogonem, by uniknąć merytorycznej wymiany zdań.
@Arientar

krótko mówiąc nie masz merytorycznych argumentów,


Mam kolegę który ma, ale on mi powiedział że wstydzi się ich publikować bo jest p1zda więc niestety ci ich nie pokaże. Mam nadzieję że to wytłumaczenie ci w pełni wystarczy i uwierzysz w nie tak jak wierzysz w ten sposób swojemu guru.
@ziemba1: Przeczytaj sobie "Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów" Schopenhauera. Z tej ksiazki dowiesz sie, dlaczego debata nie jest ostateczna forma dyskusji i wymiany pogladow. Rowniez fajnie jakbys zapoznal sie z debatami prezydenckimi w USA i sztuczkach jakie sa tam wykorzystywane, zeby przekonac wyborcow. Cyrk, fajerwerki i kto szybciej "pocisnie" rozmowce. Niestety konfederaci sa w tym swietnie wyszkoleni a ich wyborcy lykaja to jak pelikany bez zadnej refleksji. Koroluk pieknie wszystko rozpisuje
CZEMU zaden z was drogie konserwy/konfederaci nie zrobi zadnej analizy tych tresci i odniesie sie do nich metorycznie? Nie wiem.. ale sie domyslam.

To takie proste a ty wciaz musisz sie domyslac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak on nie daje osobom ktore pomawia pola do dyskusji to tym bardziej nie zasluzyl na to abysmy mu dawali to pole. No chyba ze lubisz dyskusje gdzie osoby trzecie sie za
@ziemba1: >" To takie proste a ty wciaz musisz sie domyslac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak on nie daje osobom ktore pomawia pola do dyskusji to tym bardziej nie zasluzyl na to abysmy mu dawali to pole. No chyba ze lubisz dyskusje gdzie osoby trzecie sie za ciebie tlumacza to sobie taka znajdz i "zaoraj" " Nie wiem po co odpisuje ale nic. Wydaje mi sie, ze
Mam kolegę który ma, ale on mi powiedział że wstydzi się ich publikować bo jest p1zda więc niestety ci ich nie pokaże. Mam nadzieję że to wytłumaczenie ci w pełni wystarczy i uwierzysz w nie tak jak wierzysz w ten sposób swojemu guru.


@ziemba1: Przecież ty publikujesz któryś z kolei wpis o twoim bólu dupy na temat rzeczy, które koroluk publikuje. Nie wiem kiedy ty się uczyłeś tworzenia analogii, ale wróciłbym