Wpis z mikrobloga

@ziemba1: Sośnierz mu odpisał z argumentami, Wilk skomentował z bólem dupy, a Bandzior przed filmem że nie może się doczekać, a po filmie że nie będzie komentował.
  • Odpowiedz
z każdym z nich balbyś się przyjśc na debatę?


@ziemba1: Zmontowanie materiału i opatrzenie 5-minutowej wypowiedzi na wyrywki 45-minutowym komentarzem i tendencyjnym wyjaśnianiem kogoś kogo nie lubi jest o wiele łatwiejsze niż obrona własnych przekonań i idoli - po prostu tak się składa że szury są tylko z prawej strony.
  • Odpowiedz
@ziemba1: I jak to się ma do tego co ja mówię o tym co napisałeś?
Plusują go bo się z nim zgadzają albo trafnie coś ripostuje, ja np na żadnym discordzie nie jestem
W filmikach mimo momentami humorystycznego formatu lub przejawów ośmieszania, argumenty, które podaje są merytoryczne i nie wzięte z dupy
A jeśli masz zamiar mnie wyśmiać "haha ta merytoryczne" to czekam na przykład
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ziemba1: wyjaśnij mi proszę, jak można powiązać to czy ktoś ma rację czy nie z tym że nie lubi/nie potrafi wypowiadać się na żywo, tylko wygodniejsza jest dla niego taka forma wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@ziemba1: Ale przecież on zestawia wypowiedzi tych osób. Jak one niby miałyby się wybronić? Powiedzieć że tak nie mówiły? Zaatakować koroluka?

Taka debata nie miała by sensu, bo oceniamy polityków, a nie koroluka. W debatach oponenci obrzucają się wzajemnie kałem, a mnie nie obchodzi co tam kiedyś zrobił czy powiedział koroluk, bo to nie on aspiruje do prawa decydowania o moim życiu
  • Odpowiedz