Wpis z mikrobloga

@Krazownik: To stricte efekt komuny. Przed wojną i w czasach zaborów polscy czadzi jeździli regularnie na Zachód i bzikali miejscowe kobiety aż huczało. Uciekinierzy po Powstaniu Listopadowym tak bardzo polubili kobiety w Londynie czy w Paryżu, że taki Chopin aż dostał od tych wszystkich zabaw syfilis, na który zmarł i dla ukrycia tego faktu podano oficjalnie, że to gruźlica xD

No i po wojnach napoleońskich Polak razem z Rosjaninem mieli świetną
amantadeusz - @Krazownik: To stricte efekt komuny. Przed wojną i w czasach zaborów po...

źródło: comment_1623335163PbAWDqsloIkiSfFoTzBvVe.jpg

Pobierz
A p0lak to która kategoria? Czwarta? Piąta? Z kim może się zabawiać?


@PiccoloGrande: Tak jak mówiłem: jeśli trochę się ogarniesz, znajdziesz stabilną pracę, nauczysz biegle języka, ubierzesz w jakieś schludne ciuchy to będziesz mieć o wiele lepsze powodzenie niż 95% inceli, którzy przyjeżdżają do Polski na szybki seks i do których wzdychają tutejsze buraczane księżniczki. Ograniczają was głównie wasze bzdurne kompleksy, czego twoje posty są bardzo dobrym przykładem ( ͡~
ja słyszałem jakiś mit że laski z południa przekonują się coraz bardziej do polaków, wypowiesz się?


@Kebab_po_browarze: Jak byłem ostatni raz w Hiszpanii to masa tamtejszych dziewczyn patrzyła się na mnie dość jednoznacznie, bo jestem niebieskookim blondynem przewyższającym o głowę przeciętnego hiszpańskiego karła xD. Ale byłem wtedy z dziewczyną, więc niczego takiego nie szukałem.

Spotykałem się natomiast przez moment z Turczynką w UK i było super (
zwykle jest to Anglik - Polka


@Protectorx: Może nie byłem jakoś długo w UK, ale jedyne związki p0lek z obcokrajowcami jakie tam widziałem przedstawiały się następująco: albo Murzyn/Pakistańczyk czy inny biedny imigrant z nizin tamtejszego społeczeństwa, albo podstarzały 50-paro letni angielski rozwodnik z brzuszkiem, ale jakimś tam zapleczem finansowym. Nie widziałem normalnego Brytyjczyka w związku z kobietą z Polski. Pewnie takie się zdarzają, ale to raczej rzadkość.

@gupio: No dokładnie
ja słyszałem jakiś mit że laski z południa przekonują się coraz bardziej do polaków, wypowiesz się?


@Kebab_po_browarze: Jak byłem ostatni raz w Hiszpanii to masa tamtejszych dziewczyn patrzyła się na mnie dość jednoznacznie, bo jestem niebieskookim blondynem przewyższającym o głowę przeciętnego hiszpańskiego karła xD. Ale byłem wtedy z dziewczyną, więc niczego takiego nie szukałem.

@amantadeusz: Też jestem niebieskookim blondynem -1.84m i miałem taką samą sytuację podczas krótkiego pobytu w Hiszpanii
@amantadeusz Dziewczynom z południa niebieskooki blondyn bardzo przypada do gustu, a jak już ma 185+ cm to w tamtych rejonach świata jest Chadem, moja ekipa niegdyś połączyła siły z Turkami i gdy zawarliśmy imprezowy sojusz polsko-turecki to Turczynki same się lepiły z samej racji nieco jaśniejszej skóry i koloru włosów, jeden z kolegów poderwał nawet Tunezyjkę.
@amantadeusz: @gupio: @grr193: macie rację co do tego, że w dużej mierze zależy to od tego jak się prezentuje dany człowiek, ale też jest prawdą, że Polak w UK to stereotypowy imigrant, robol i dół społeczny. Mi też się zdarzyło raz, że dziewczyny zagadały same w pubie i szumiło w głowie więc nawet nie rozpoznały polactwa po akcencie, ale akcent obcy to w końcu spytały i się rozmowa nagle
@amantadeusz:

Niech samo to świadczy o tym, jak niski status społeczny mają p0lki


Taki sam jak Polacy. Nic nadzwyczajnego, że dziewczyny nie interesują się facetami z biedniejszych państw. Niemki i Holenderki nie interesują się Hiszpanami, a Polki nie interesują się Ukraińcami.
@jedrek1212: Z wyjazdów i obserwacji UK, Francji, Niemiec. Z opinii ludzi, którzy żyją tam na stałe. Mam znajomego, który spędził kilka lat w Niemczech i kiedy przyjeżdża do Warszawy zawsze kiśnie widząc p0lkę idącą z hiszpańskim karłem. Bo w 'jego' kraju Hiszpan jest obiektem pogardy, a Hiszpania traktowana jest jako jakiś przedsionek Afryki xD.

Nie wiem do końca czemu p0lki tak ślinią się do Hiszpanów, ten kraj to największy syf starej