Wpis z mikrobloga

WTF gościu chodził pod moim mieszkaniem na początku filmuxD btw ja dziś już wrzuciłem opinię o p0lkach. Powtórzę raz jeszcze: Nie mam #!$%@? pojęcia dlaczego w czasach tak łatwej emigracji ktokolwiek chce wiązać się z polkąxD
@Kebab_po_browarze: myślę że to kompleks zachodu widoczny w polskiej kulturze od co najmniej nowożytności. Swoje dołożyło 45 lat komuny i izolacji od zachodnich społeczeństw oraz pedagogika wstydu uprawiana przez lewicę od lat dziewięćdziesiątych. Jak zobaczysz i porównasz opis przeciętnego Polaka wykonany przez Polkę i lewicowego dziennikarza, zobaczysz stereotypowego zapijaczonego, nie dbającego o siebie Janusza oraz zachwyt nad obcokrajowcami. Do tego w czasach naszych ojców ze względu na mniejszą mobilność i izolację
@vhxw Wydaje mi się że problem jest wielowarstwowy:

a) z jednej strony kompleksy naszych dziewczyn, które łapią się na słodkie słówka Mokebe i Abduli, a oni wiedzą że p0lka to ich jedyna szansa na kobietę.

b) zbytnie kukoldztwo i uprzywilejowanie kulturowe naszych pań przez co są przekonane że Polak to dla nich za mało i trafia do nich z natury dominująca kultura krajów Maghrebu czy muzułmańskiej części Azji, bo wtedy taka dziewczyna
@DuzyRomek jakim liveleakiem? Nikt tam cię nie chce zabić tylko okraść. Wystarczy, że nosisz przy sobie tylko 50zl i jesteś bezpieczny. Bawiłem się wszędzie do białego rana. Sztos, polecam.
Ludzie tam są mega mili i otwarci, wszyscy się bawią. Jak wróciłem do pl to mnie wryło w glebę jak chciałem się bawić w jakimś teatro Cubano a #p0lka obczajala mnie z góry na dół. W Brazylii latałem rozebrany do gaci w jakieś
gdyby to jeszcze wszyscy naprawdę hiszpanie byli


@Kasandros: nawet gdyby to był prawdziwy hiszpan to jedyne co taki może zapewnić to średnio 13,8 cm we wzwodzie, 170 cm wzrostu i 40% bezrobocia wsród młodzieży xD

ale głupie te p0lki
@DuzyRomek: Polacy mieli niski status społeczny. Teraz to się zmienia ;) Natomiast jeżeli chodzi o pary w UK no to mnie to nie dziwi, że zwykle jest to Anglik - Polka (xD) - zapewne chodzi tu o hajs a polak nie chce dokładać do portfela angielki tym bardziej, że są ładniejsze na świecie kobiety które potrafią zadbać o mężczyznę ;) Poza tym zwykle polak w UK jest na emigracji zarobkowej a
Przeciętny Hiszpan jest krępy, niski i średnio atrakcyjny fizycznie. Do tego jak na warunki Europy skrajnym biedakiem


@amantadeusz: A przeciętny Polak to muskularny, wysoki chad, który jak wysiada ze swojego samochodu na zagranicznej wycieczce to Hans z uznaniem gładzi wąsa xD.