Wpis z mikrobloga

Witam socjopatę. Przodkowie też tak mówili podczas II wojny światowej "ta, wszyscy mamy zginąć, bo paru żydów nie chciało grzecznie iść do obozu?"


@wladyslaw-krakowski: witam nieuka stosującego argentum ad absurdum. Żydzi w holokauście byli ofiarami, a teraz ofiarami jest społeczeństwo narażone na zakażenie przez idiotów którzy nie chcą się zaszczepić.
  • Odpowiedz
no tak wszyscy nosmy maseczki bo paru debili się nie zaszczpilo

Witam socjopatę. Przodkowie też tak mówili podczas II wojny światowej "ta, wszyscy mamy zginąć, bo paru żydów nie chciało grzecznie iść do obozu?"


@wladyslaw-krakowski: Czyli twoja debilna logika proponuje odpowiedzialność zbiorową? Ciekawe, że prezentujesz takie samo zachowanie jak faszyści strzelający do żydów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grzsci: Ale ja nie chcę żadnej odpowiedzialności. Każdy jest wolny o co ci chodzi?

@noobek: Co nie zmienia faktu, że wirus nie jest na tyle groźny żeby robić przebudowę życia społecznego i tworzyć segregację na lepszych i gorszych. Jeżeli jednak rządzący uważają go ze drugą ebolę to czemu nie ma obowiązku szczepień?
  • Odpowiedz
@RedveKoronny
#!$%@? ludzie, COVID to choroba sezonowa, a jej sezon już minął. Jakiekolwiek noszenie maseczek gdziekolwiek to skrajny debilizm w tym momencie niezależnie czy jesteś zaszczepiony czy nie.
Nie ma zakażeń to trzeba zdejmować WSZYSTKIE obostrzenia póki jest spokojnie, a przywracać jak będzie gorzej.
  • Odpowiedz
zbłaźniłeś


@wladyslaw-krakowski: nie da się zblaznic przed szurem. Szur czyli ty - z definicji jest klaunem bez podstawowej wiedzy który racjonalizuje swoje lęki. Boisz się NOP(ktore ma mniej niż 0,5% populacji) do tego stopnia że jesteś w stanie wymyślić do tego jakieś debilne teorie o hitlerowcach byle tylko nie zmierzyć się ze swoim irracjonalnym lękiem. Cóż ja ci w tym nie pomogę. Ale zwracam uwagę kiedy ktoś gada takie bzdury
  • Odpowiedz
@TurboDynamo:

nie da się zblaznic przed szurem. Szur czyli ty - z definicji jest klaunem bez podstawowej wiedzy który racjonalizuje swoje lęki. Boisz się NOP(ktore ma mniej niż 0,5% populacji) do tego stopnia że jesteś w stanie wymyślić do tego jakieś debilne teorie o hitlerowcach byle tylko nie zmierzyć się ze swoim irracjonalnym lękiem


Porównywanie twojego charakteru do hitlerowca nie ma nic wspólnego z NOPami poszczepiennymi, ani moja chęć albo niechęć zaszczepienia
  • Odpowiedz