Wpis z mikrobloga

@AutismoHarbinger: No jest różnica między PISA ma wady a PISA jest g---o warte, bo ja tak chcę. Nie ma idealnego wskaźnika, czy to chodzi o PISA, PKB czy IQ. Ale to wciąż użyteczne wskaźniki, w przypadku PISA stosowane przez światowe autorytety.

Poza tym z tego co widzę jego krytyka dotyczy przede wszystkim kwestii społecznych, a nie wyników nauczania.


W kwestiach społecznych to mu dałem statystykę Instytutu Badań Edukacyjnych, wg której to w podstawówkach jest najwięcej patologii. Odrzucił ją jednak na bazie swojego własnego doświadczenia. Nie przyszło mu do głowy, że jego doświadczenia mogą być niemiarodajne i lepiej zagregować doświadczenia wszystkich uczniów za
  • Odpowiedz
W kwestiach społecznych to mu dałem statystykę Instytutu Badań Edukacyjnych, wg której to w podstawówkach jest najwięcej patologii. Odrzucił ją jednak na bazie swojego własnego doświadczenia. Nie przyszło mu do głowy, że jego doświadczenia mogą być niemiarodajne i lepiej zagregować doświadczenia wszystkich uczniów za pomocą statystyki..


@koroluk: No i to jest jak najbardziej w porządku.
  • Odpowiedz
@koroluk: Niestety tak to właśnie u nich działa, do dzisiaj pamiętam, jak wrzuciłem z 30 chyba badań dotyczących dyskryminacji afroamerykanów w USA, a co na to prawak? Prawak tylko wrzucał zapisane na dysku gify z murzynami, a jak cię go o to przyczepiłem, to upierał się, że te gify są lepszym obrazem sytuacji, niż jakieś tam oficjalne dane i statystyki z lewackich instytucji xD

Ben Shapiro lubi powtarzać "facts don't
  • Odpowiedz
  • 7
@ChamskoCytuje Jak reagują? Te mityczne lewaki reagują debili ktorzy na podstawie badan wyciągają pochopne wnioski i nie uwzgledniaja wielu czynników tylko skaracaja sprawę do stwierdzenia ze m----n glupszy i tyle hehehehe.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Temat czarnoskórych to jest jeden z moich ulubionych na wykopie. Nigdy nie widziałem, żeby ludzie, kompletnie niezwiązani z danym krajem, byli aż tak zafiksowani na punkcie jednego z problemow spolecznych tego kraju, który dodatkowo nie ma przełożenia na nasze realia.
  • Odpowiedz
Prawa czy lewa strona, same shit


@Banansky: Ktoś z prawej napisał coś głupiego? Napisz, że obie strony są siebie warte, zamiast odnieść się do tematu. Jesteś taki ponad tym, dannnnnnnggggg
  • Odpowiedz