Wpis z mikrobloga

Życie jest piękne (,). Cały miesiąc #!$%@? fizycznie na magazynie i to moja wypłata. Teraz koszty życia :

-160 Zł bilet miesięczny
-250 zeta rata kredytu za prawo jazdy
-600 zł na pokój u mamy
-800 zł za jedzenie (Lubie zdrowo zjeść)
-70zł inernet

Razem na rozrywki i ubrania zostaję zostaje mi 300zł. W tym alkohol, nowe buty, bluzy,bielizna , koszulki Średnie z maturą, na studiach nie dałem po prostu rady...

#przegryw #depresja #pracbaza #zalesie #zarobki
Plecakowicz - Życie jest piękne (╯︵╰,). Cały miesiąc #!$%@? fizycznie na magazynie i ...

źródło: comment_1623267588TCb7N67KfmHaCYL3ZlVd3f.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
@Plecakowicz trzymaj sie tam, będzie lepiej, może spoko opcją jest poszukanie lepiej płatnej roboty czy prośba o chociaż minimalną podwyżkę w robocie...mam nadzieję ze sobie poradzisz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Plecakowicz: jak będziesz miał prawko to będziesz mógł sobie dorabiać jako bolt czy coś :) albo zmienić pracę na lepiej płatną a wymagającą prawka :) prawko zawsze na plusik, bo to jest rozwój i dodatkowy punkcik w CV :)
  • Odpowiedz
@MarcelFerry: no tak. Gość na magazynie popełni samobójstwo bo che być dzefem bezosem lub elonem muskiem... zejdź koleś na ziemię. Jak jest młody to niech zbiera doświadczenie i tyle. Póki jest energia i czas to trza to spożytkować na doświadczenie i trzepanie kapusty....
  • Odpowiedz
@Plecakowicz a ile godzin w tygodniu/miesiącu pracujesz?
Rozumiem że praca ciężka ale nie dasz rady na pełen etat pracować, chociaż przez lalo aby odłożyć trochę?

I tak odkładanie nieźle Ci wychodzi jeżeli w miesiąc w miesiąc się tego trzymasz i masz zawsze podobne wydatki.
Ja sam i pewnie kilku jeszcze innych zdechło by z głodu w drugim tygodniu miesiąca.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@blackmilk: no i widzisz... Da się bez prawka? Da. Ale jak masz prawko to masz dodatkowy plusik i dodatkową drogę wyboru, bo Cię nie ogranicza jego brak. Możesz szukać roboty jako kurier i zarobić te 2500 a nie 1900.
  • Odpowiedz