Wpis z mikrobloga

Nocowanie na dziko jest nielegalne chyba w większości europejskich krajów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: Dobrze, że napisałeś "chyba". Tylko turystyczne kraje południowe i Holandia mają takie zakazy. W pozostałych jest to dozwolone z ograniczeniami (np. tylko jedna doba, odległość od zabudowań) albo całkowicie legalne, jeśli znaki tego nie zabraniają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnPablitoII: dobrze planuje swoje sranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie korzystałem z takiego, ale patrząc na wymiary tego auta, montaż zwykłego kibelka wydaje się być uciążliwe. Wolę mieć lodówkę i prysznic
@ejkejej: dalej mi nie odpowiedziałeś, co za kretyn wpadł na pomysł nowej zabudowy za 22k w starym sztruclu jakim jest t4. Przecież tym się podrozuje, a komfort jazdy tym przestarzałym śmietnikiem jest zerowy, już nie mówiąc o przebiegu i naturalnym zużyciu.
@revoolution: "zrobisz 5000km i wszystko się rozleci heh" "bo znajomy przerabiał już taki temat w t4, po prostu mówię"
Kurna, ja w swojego T4 wpakowałem 30k w remonty i zabudowę, od lat jeżdżę na zloty T4 i teraz T4 przerobionych na coś na kształt kamperów i jakoś nie chce się zepsuć ani bus a tym bardziej zabudowa. Opcje są 2 - albo kolega zrobił wyjątkowo marną zabudowę albo ktoś tutaj mija