Wpis z mikrobloga

Ostatnie tygodnie lepiej niż kiedykolwiek pokazały największą różnicę między Neuropą, a konserwatywnymi plebejuszami.

#neuropa kiedy ktoś obraża Staśko, Klimasarę czy Kapelę nazywając ich oderwanymi od rzeczywistości ćwierćmózgami:

- Tak, a o co chodzi?

#4konserwy kiedy Korwin, Bosak czy Sośnierz po raz 2137 udowadniają że poziomem wykształcenia i mentalnie są na poziomie dwunastolatka z podstawówki w Ciechocinku:

- Lewaku przestań się czepiać panajanusza, nie rozumiesz, wyrwałeś z kontekstu, ma racje przecież, ale Kapela, ale julka z twittera, reeeeeee

Tym się właśnie różni człowiek wolny od niewolnika. Człowiek wolny nie jest uwiązany jak pies do swojego idola, broniąc go do ostatniej kropli potu w internecie, kiedy ten znowu palnie głupotę. Jeśli się boisz (że obrażą ci guru) to już jesteś niewolnikiem.

Z farszem.

#bekazprawakow #konfederacja
Kozajsza - Ostatnie tygodnie lepiej niż kiedykolwiek pokazały największą różnicę międ...

źródło: comment_1623138609WADFthQG6kLrWmPZ7Q8Y1V.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Flypho:

Czyli po prostu nie uznajesz wolności słowa za wartość. Jest to dla ciebie fanaberia. I to jest w końcu jakieś konkretne stanowisko z którym ja, ktoś kto uważa ją za wartość nadrzędną wielu innym, będzie się ścierał.

czyli zgodnie z twoim pojęciem wolności słowa #neuropki powinny móc wejśc do kościoła podczas mszy i krzyczeć że

papież pedał dzieci j---ł

i tym podobne antykościelne tezy? przecież to jest
  • Odpowiedz
czyli zgodnie z twoim pojęciem wolności słowa #neuropki powinny móc wejśc do kościoła podczas mszy i krzyczeć że

W publicznym kościołach? Pewnie, za ich podatki to zbudowano. W prywatnych, jeśli się na to zgadza właściciel.

tym podobne antykościelne tezy? przecież to jest ekspresja uwielbianej przez ciebie wolności słowa, prawda?

Sam robię memy z żółtym papieżem xD, więc mi tu nie p-----l nawet.
@jozef-dzierzynski:
  • Odpowiedz
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Lewica nie ma swoich tuz ty baranku boży. To wy jesteście gruppies swoich leniwych mentorów. Walą was w kakao po sam przełyk, materializują swoją popularność a wy radośnie robicie poczwórne axle broniąc ich każdej bzdurki i robiąc fikoły wrzucając na główną jakiegoś debila Kapelę z którego wielu się śmieje. Umiesz sobie spojrzeć w oczy patrząc w lustro czy płacą ci za anonimowe wydurnianie się w internecie?
  • Odpowiedz
@Flypho: Wypowiedzi na poziomie menela spod budki z piwem nie przystoją w radio. Niech zrobią taką debatę w jakiejś stricte prawicowej rozgłośni gdzie takie wypowiedzi są tolerowane. Aha no tak, nie ma takowej a jak jest to ma zasięgi dla fanów żółtych napisów na yt.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Dziękuję Neuropo, to dzięki wam z wyszczekanego kuca ryczącego z radości po wejściu KNP do europarlamentu w 2014 przeszedłem duchową przemianę, która odmieniła moje życie na lepsze i zaskoczyła mojego starego, który do dziś nie może się przyzwyczaić, że od 7 lat już nie psioczę z nim na ekologów wciskających nam globalne ocieplenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aha no tak, nie ma takowej a jak jest to ma zasięgi dla fanów żółtych napisów na yt.

Nie ma? Mają przynajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście stacji radiowych. Mają nawet swoją telewizję TVP z kilkoma kanałami i kilkunastoma kanałami lokalnymi. Lel, nie ma.
@eriicforrester:
  • Odpowiedz
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: No to użyłem złego sformułowania, wytłumaczyłem ci i już wiesz o co chodzi. Mnie środowisko lewicowe często w-----a i często na nich n---------m za hipokryzję i głupotę co w kontekście wyznawców Ozjasza i konfederacji się nie zdarza absolutnie w ogóle. Nie mam absolutnie nic do konserw, wasze poglądy, można normalnie dyskutować ale sekciarskie modły do tego boysbandu i wieczna oblężona twierdza mnie śmieszy.
  • Odpowiedz
neuropa nie spamuje swoimi politycznymi idolami. Był kiedyś Print Screen, który spamował Lewicą, zgoda. Ale właśnie - był. I jeden.


@koroluk: Neuropa ma politycznych idoli? A kogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jednak mi to wygląda na:
- prawaki - stoją murem za swoim, nawet jak plecie głupoty,
- lewaki - ej, lepiej się nie przyznawać, znów się skompromitujemy
  • Odpowiedz
#4konserwy kiedy Korwin, Bosak czy Sośnierz po raz 2137 udowadniają że poziomem wykształcenia i mentalnie są na poziomie dwunastolatka z podstawówki w Ciechocinku:

- Lewaku przestań się czepiać panajanusza, nie rozumiesz, wyrwałeś z kontekstu, ma racje przecież, ale Kapela, ale julka z twittera, reeeeeee


@Kozajsza: Ta, każdy lewak i prawak reaguje tak samo, nie? Że lewaki zapraszają Jasia by się "odkuł" a on się pogrąża, to rozumiem lepiej
  • Odpowiedz
@Flypho: To już jest stacja finansowana z pieniędzy każdego obywatela. Jej aktualna stronniczość i patologiczna propaganda to wstyd dla nas wszystkich że na to pozwalamy. To powinno być najbardziej rzetelne medium i z największymi zasięgami, najbardziej merytoryczne i najbardziej edukacyjne. Wyszedł prywatny folwark pisowców, uzewnętrzniła się zwyczajnie ich wizja mediów publicznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kozajsza: naprawdę nie ma innego powodu na bycie skrajnym prawicowcem niż jedno lub wiele z następujących: słabo rozwinięty mózg, brak uczuć wyższych, ignorancja, egoizm, narcyzm, głupota, niskie IQ, psychopatia, socjopatia, homofobia, rasizm i podobne.

Można się oszukiwać, że to tylko poglądy, ale po latach kontaktów z takimi ludźmi widać, że nie kierują się ani faktami, ani logiką. Łykają fake news za fake newsem, często nawet świadomie, ale i tak się
  • Odpowiedz