Wpis z mikrobloga

Ostatnie tygodnie lepiej niż kiedykolwiek pokazały największą różnicę między Neuropą, a konserwatywnymi plebejuszami.

#neuropa kiedy ktoś obraża Staśko, Klimasarę czy Kapelę nazywając ich oderwanymi od rzeczywistości ćwierćmózgami:

- Tak, a o co chodzi?

#4konserwy kiedy Korwin, Bosak czy Sośnierz po raz 2137 udowadniają że poziomem wykształcenia i mentalnie są na poziomie dwunastolatka z podstawówki w Ciechocinku:

- Lewaku przestań się czepiać panajanusza, nie rozumiesz, wyrwałeś z kontekstu, ma racje przecież, ale Kapela, ale julka z twittera, reeeeeee

Tym się właśnie różni człowiek wolny od niewolnika. Człowiek wolny nie jest uwiązany jak pies do swojego idola, broniąc go do ostatniej kropli potu w internecie, kiedy ten znowu palnie głupotę. Jeśli się boisz (że obrażą ci guru) to już jesteś niewolnikiem.

Z farszem.

#bekazprawakow #konfederacja
Kozajsza - Ostatnie tygodnie lepiej niż kiedykolwiek pokazały największą różnicę międ...

źródło: comment_1623138609WADFthQG6kLrWmPZ7Q8Y1V.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Jest jeszcze inna różnica: neuropa nie spamuje swoimi politycznymi idolami. Był kiedyś Print Screen, który spamował Lewicą, zgoda. Ale właśnie - był. I jeden.

A prawaki? Dzień w dzień wykopalisko zas*ane Mentzenem, Braunem, Korwinem.

Neuropa oczywiście ma swoje partyjne sympatie, ale podchodzi do nich z rezerwą. Zagłosuję na tego i tego, bo alternatywa jest gorsza. Nie będę jednak zaśmiecał Wykopu partyjną propagandą, a jak któryś z moich polityków się
  • Odpowiedz
@koroluk: To też moim zdaniem wynika z tego że neuropki mają jakiś określony wachlarz poglądów, do którego dopasowują polityków. Inaczej jest z kucami, gdzie politycy kształtują poglądy elektoratu. Jak Pan Braun powie że homoseksualizm jest dewiacją, to należy tego stanowiska bronić jak własnych poglądów.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Trzeba wreszcie zacząć zadawać pytania:

czy uwielbienie dla mężczyzn z telewizora, którzy pozują na silnych, ma zastąpić niektórym smutne położenie rodzinne z czasów dziecięctwa?
  • Odpowiedz
czy uwielbienie dla mężczyzn z telewizora, którzy pozują na silnych, ma zastąpić niektórym smutne położenie rodzinne z czasów dziecięctwa?


@am_anfang_war_napoleon: A zastanawiałem się nad tym swego czasu. Korwin wielu młodym chłopcom z deficytem wzorców w okresie dojrzewania zastąpił ojca, wyjaśnił co i jak prostymi chłopskimi słowami. Kiedy chłopcy stali się mężczyznami to zrozumieli że stary cap ich oszukiwał, a jego rady były gówno warte. Niektórzy jednak nigdy nie wyszli z okresu
  • Odpowiedz
To też moim zdaniem wynika z tego że neuropki mają jakiś określony wachlarz poglądów, do którego dopasowują polityków. Inaczej jest z kucami, gdzie politycy kształtują poglądy elektoratu.


@venividi: Hasło-klucz, którego ostatnio używam, a dobrze oddaje to o czym mówisz: fetysz autorytetu
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Dwa pytania:
- czy panuje jakaś idolizacja Balcerowicza? Ostatnio widziałem strasznie dużo postów wokół tego człowieka
-- osobiście mi typ nie przeszkadza, za młody rocznik jestem by odczuć jego reformy
- czy Izrael jest jakimś wzorem czy o co wokół tego chodzi? tzn. widzę na tagu torę a tu OP postuje ortodoksów
  • Odpowiedz
czy panuje jakaś idolizacja Balcerowicza?


@wielkaberta: Raczej nie, ma swoje zasługi, ale jednocześnie jest denialistą klimatycznym i zdarza mu się walnąć głupotę, a z wiekiem chyba mu troszkę odbija. Postać przez większość neuropków postrzegana pozytywnie, ale nie bez skaz, obecnie troche z przymrużeniem oka.

czy Izrael jest jakimś wzorem czy co?


W pewnych rzeczach trzeba Żydów podziwiać, w pewnych krytykować. Rzekomy Judaizm Neuropy to wynik usilnych prób wmawiania użytkownikom tagu Żydostwa
  • Odpowiedz
@Kozajsza:

A zastanawiałem się nad tym swego czasu. Korwin wielu młodym chłopcom z deficytem wzorców w okresie dojrzewania zastąpił ojca, wyjaśnił co i jak prostymi chłopskimi słowami. Kiedy chłopcy stali się mężczyznami to zrozumieli że stary cap ich oszukiwał, a jego rady były gówno warte. Niektórzy jednak nigdy nie wyszli z okresu chłopięcego i dalej pajacują u jego boku.

Jakbyś opisywał mnie, praktycznie nie miałem nigdy ojca, a jakbył to nigdy
  • Odpowiedz
@koroluk: konserwy mają kompleks niższości - powołują się zawsze na kogoś, nigdy inicjatywa nie wychodzi z nich samych. A podważenie słów ich "bożka" traktują jak atak na samych siebie.
  • Odpowiedz
To też moim zdaniem wynika z tego że neuropki mają jakiś określony wachlarz poglądów, do którego dopasowują polityków. Inaczej jest z kucami, gdzie politycy kształtują poglądy elektoratu.


@venividi: I tyle w temacie. Aktywne gejropki to ludzie z praktycznie całego spektrum ideologicznego, za wyłączeniem skrajnej alt-prawicy: od lewicy, przez centrum, po umiarkowaną prawicę. Przeważają ateusze, zdarzają się wierzący. Klejem jest tutaj wyłącznie podejście do szeroko rozumianej wolności, czy to w ujęciu
  • Odpowiedz
Klejem jest tutaj wyłącznie podejście do szeroko rozumianej wolności, czy to w ujęciu jednostkowym, czy społeczeństwa jako takiego.


@mnik1:
Ciekawe, bo szczerze powiedziawszy - neuropa jest chyba najwiekszą grupą na Wykopie opowiadającą się za ograniczeniem wolności słowa. Nasza wykopowa neuropa w momencie #!$%@? Brauna z debaty za użycie słów "dewiant" czy "psychopata" xD dosłownie zamieniła się w żywego klona stereotypowego redditowca spod tagu "orangemanbad". Ideały ideałami, ale jak Braunowi #!$%@? xD
  • Odpowiedz