Wpis z mikrobloga

Ostatnie tygodnie lepiej niż kiedykolwiek pokazały największą różnicę między Neuropą, a konserwatywnymi plebejuszami.

#neuropa kiedy ktoś obraża Staśko, Klimasarę czy Kapelę nazywając ich oderwanymi od rzeczywistości ćwierćmózgami:

- Tak, a o co chodzi?

#4konserwy kiedy Korwin, Bosak czy Sośnierz po raz 2137 udowadniają że poziomem wykształcenia i mentalnie są na poziomie dwunastolatka z podstawówki w Ciechocinku:

- Lewaku przestań się czepiać panajanusza, nie rozumiesz, wyrwałeś z kontekstu, ma racje przecież, ale Kapela, ale julka z twittera, reeeeeee

Tym się właśnie różni człowiek wolny od niewolnika. Człowiek wolny nie jest uwiązany jak pies do swojego idola, broniąc go do ostatniej kropli potu w internecie, kiedy ten znowu palnie głupotę. Jeśli się boisz (że obrażą ci guru) to już jesteś niewolnikiem.

Z farszem.

#bekazprawakow #konfederacja
Kozajsza - Ostatnie tygodnie lepiej niż kiedykolwiek pokazały największą różnicę międ...

źródło: comment_1623138609WADFthQG6kLrWmPZ7Q8Y1V.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@Flypho:

Co się stanie jeśli tu i teraz nazwę cię #!$%@??

Jakbym dawał #!$%@? o anonimy w internecie, to co najwyżej mogłoby mi się zrobić przykro; jednakże nie obrażasz de facto "mnie", tylko personę pod pseudonimem "greven" na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD

Na świecie jest milion legalnych sposobów, żeby wyrządzić komuś krzywdę i doprowadzić go do strat, ale akurat uwzięliście się, żeby karać za
  • Odpowiedz
Dlaczego?


@Flypho: Ponieważ uważam to za oficjalne i transmitowane na żywo spotkanie, które ma pokazać wymianę zdań między kandydatami. Wymianę zdań, a nie obrzucanie się gównem.

Ideały ideałami, ale jak Braunowi #!$%@?
  • Odpowiedz
@greven:

Jakbym dawał #!$%@? o anonimy w internecie, to co najwyżej mogłoby mi się zrobić przykro; jednakże nie obrażasz de facto "mnie", tylko personę pod pseudonimem "greven" na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD

Dla mnie to jedno i to samo.

Jak ja napiszę, że jakiś święty ssie pałkę to też nikomu nic się nie dzieje, ale na to jest jednak paragraf.
  • Odpowiedz
To tylko twoje zdanie. Nie jest żadną uniwersalną prawdą.


@Flypho: No oczywiście, że jest to moje zdanie. A jakiej uniwersalnej prawdy Ty ode mnie wymagasz i kim ja mam być, żeby takie prawdy ustalać. Ja się jedynie odnoszę do Twojej pierwszej wypowiedzi.

Ciekawe, bo szczerze powiedziawszy - neuropa jest chyba najwiekszą grupą na Wykopie opowiadającą się za ograniczeniem wolności słowa. Nasza wykopowa neuropa w momencie #!$%@? Brauna z debaty za użycie słów "dewiant" czy "psychopata" xD dosłownie zamieniła się w żywego klona stereotypowego redditowca spod tagu "orangemanbad". Ideały ideałami, ale jak Braunowi #!$%@?
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: super ze biora zawodowego polityka ktory ma miliard godzin wypowiedzi, znajduja sposrod tych miliardow godzin 40 minut glupsze i ZMASAKROWANI XDD
tymczasem polityk lewicy przez cale swoje zycie i te tysiace godzin wypoweidzi mowi same kretynizmy, no ale to wtedy nie jest prawdziwy polityk!! xD
Zalosna banda szurow
  • Odpowiedz
@Kozajsza: dzisiaj napisałem komentarz ze Klimasara jest idiotka i dostałem serki plusów oraz pochlebnych komentarzy od prawactwa, oni nawet nie biorą pod uwagę ze można mieć lewicowe poglądy i krytykować kogoś z lewicy, to jest sekta
  • Odpowiedz
@El3xetor: @koroluk @Kozajsza Fajnie się chłopaki klepiecie po pleckach, super. Zagrzewajcie się do walki.
Uwierzcie mi na słowo jesteście na dokładnie takim samym poziomie bycia żałosnym jak ci uciemiężeni "prawacy".
Społecznie jesteście również, co warto podkreślić, takim samym marginesem jak Sebki.
  • Odpowiedz
No oczywiście, że jest to moje zdanie. A jakiej uniwersalnej prawdy Ty ode mnie wymagasz i kim ja mam być, żeby takie prawdy ustalać. Ja się jedynie odnoszę do Twojej pierwszej wypowiedzi.

Czyli jak trzeba zakazywać, wtedy czujesz się na siłach, ale żeby zdefiniować problem to już nie za bardzo.

Pokazuję Ci, że w mojej opinii wyrzucenie Brauna nie jest naruszeniem wolności słowa i śmianie lub nawet cieszenie się z wyrzucenia go z debaty nie jest żadnym przykładem za bycie przeciwko wolności słowa.

Oczywiście, że jest. Po prostu zgodziliśmy się na to, aby prywatne przedsiębiorstwa mogły sobie tę wolność we własnym przekazie dowolnie ograniczać. Państwo w żaden sposób nie zobowiązuje się do gwarantowania komukolwiek wolności słowa w prywatnej debacie, a moim zdaniem powinno. To, że Radio Zet może sobie legalnie #!$%@?ć Brauna z tej debaty nie znaczy, że nie ogranicza w ten sposób jego wolności słowa.

Ale
  • Odpowiedz
@koroluk: Gdzie ty #!$%@? widzisz Korwina na wykopalisku? XDDDD Nie jestem fanem konfederacji, ale uważanie, że wipok dalej jest ołtarzem Goldberga to takie srogie urojenia

Przeleciałem właśnie 3 strony wykopaliska czyli prawie 50 znalezisk i żadnej Konfederacji. Gaslightujesz swój krąg wzajemnej masturbacji, dla przyklasku
  • Odpowiedz
prywatne przedsiębiorstwa mogły sobie tę wolność we własnym przekazie dowolnie ograniczać. Państwo w żaden sposób nie zobowiązuje się do gwarantowania komukolwiek wolności słowa w prywatnej debacie, a moim zdaniem powinno. To, że Radio Zet może sobie legalnie #!$%@?ć Brauna z tej debaty nie znaczy, że nie ogranicza w ten sposób jego wolności słowa.


@Flypho: Ale czy w takim przypadku nie będzie to ograniczaniem wolności prywatnego przedsiębiorstwa? Braun może powiedzieć, że
  • Odpowiedz
Braun może powiedzieć, że homoseksualiści to dewianci, ale Radio Zet też może go za to wyrzucić z debaty organizowanej przez nich.


@Fishuur:
Albo zapraszają Brauna i gwarantują mu pełną wolność wypowiedzi albo nie zapraszają go wcale. Bez żadnego wpływania na jego myśli. Tak to moim zdaniem powinno wyglądać.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie obydwie strony są siebie warte, zapewniają tak zerowa opozycje dla rządzących robaków ze powinni się ze wstydu spalić.
  • Odpowiedz
@Flypho: No to ewentualnie następnym razem już go nigdzie nie będą zapraszać XD Czy wtedy będzie można mówić o ograniczeniu wolności słowa, jeśli Braun nie będzie zapraszany do debat z innymi kandydatami?
  • Odpowiedz