Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie że wiele kobiet które w młodości były seksowne nie mogą się pogodzić z tym że czas leci i z roku na rok będą coraz brzydsze, coraz mniej seksowne i w oczach mężczyzn już nie są takie jakie kiedyś i same się próbują oszukać makijażem co kończy się tym że wyglądają jeszcze gorzej... Przykład Carmen Electra: #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
wakxam - Czasem mam wrażenie że wiele kobiet które w młodości były seksowne nie mogą ...

źródło: comment_16231248732I31sJNpYkZON7aMx9ndcI.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
ostatnio do braci bogdanoff dolaczyl zac effron w wieku 30lat XD


@eric2kretek: Gdy oglądam jakiś film taka twarz nie zaskakuje wcale. Ale na ulicy bym typa zobaczył, chyba
bym się wzdrygnął.
  • Odpowiedz
@wakxam: Żyjemy w kulturze, która robi ogromną presję jeśli chodzi o wygląd, a zwłaszcza wygląd kobiet. Cały rynek kosmetyczny, operacji plastycznych, zabiegów upiększających podsycony przez social media i tabloidy tworzy wręcz nierealne wymagania dotyczące wyglądu.

Także wcale się nie dziwię, że kobieta która znana jest z tego, że była piękna z piękną sylwetkę nadal chce dobrze wyglądać i robi wszystko, żeby wyglądac nienagannie. Może się wydawać że ma za dużo makijażu,
  • Odpowiedz
@CudMalina: mnie tylko zastanawia, czemu zdecydowana większość kobiet decyduje się na ten dramatyczny ponton zamiast ust. Na prawdę kobiety uważają takie usta za atrakcyjne?
  • Odpowiedz
@4517974: Nie wiem. Chyba duże usta postrzegane są jako atrakcyjne. Kobiety decydują się na powiększenie ust, ale po jakimś czasie znowu wydaje im się, że są za małe, widzą inne koleżanki które ciągle powiększają i one w końcu też się na to decydują. Myślę też, że na tym się zarabia i salony namawiają klientki na kolejne zabiegi. A potem wychodzi jak wychodzi...
  • Odpowiedz
@Thachii: Młodość szybko przemija, nawet bardzo, dlatego nic dziwnego, ze dziewczyny chcą ją zatrzymac jak najdłużej. Zreszta co to za szok i zdziwienie, ze młode jest bardziej atrakcyjne niż stare. Prawda stara jak świat i Ziemia.
  • Odpowiedz