Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie że wiele kobiet które w młodości były seksowne nie mogą się pogodzić z tym że czas leci i z roku na rok będą coraz brzydsze, coraz mniej seksowne i w oczach mężczyzn już nie są takie jakie kiedyś i same się próbują oszukać makijażem co kończy się tym że wyglądają jeszcze gorzej... Przykład Carmen Electra: #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
wakxam - Czasem mam wrażenie że wiele kobiet które w młodości były seksowne nie mogą ...

źródło: comment_16231248732I31sJNpYkZON7aMx9ndcI.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Thachii: Wiem o tym xd sama mam 28 lat i pogodziłam sie, ze lata najlepszego wygladu mam za sobą. Nie powiem bolało i nie bylo łatwo bo jestem dosyć ładna. Jedyne co robię to pije kolagen (chociaz nie ma dowodu, ze działa oprócz badań producentów) i siłka, zeby w miare cialo utrzymać, ale doskonałe zdaję sobie sprawę, ze czasu ani nie cofne ani nie oszukam. Jedyna sprawiedliwość to to, ze każdy
  • Odpowiedz
@Thachii: Hej, maluje sie tylko podkladem mineralnym, rzęsy mam tak dlugie naturalnie, ze na opercji pielęgniarka myślala, ze mam makijaz. To jedno co mam prawie idealna cere, ale to akurat geny po mamuśce.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: No ta, dać jako przykład Audrey, która miała idealną twarz z wysokimi kośćmi policzkowymi, dlatego nigdy jej twarz nie obwisła, tylko trochę zmarszczek się porobiło. To nie jest kwestia dbania o siebie tylko wygranie loterii genetycznej. Normalnym kobietom twarz opada i robią się wory, czemu nikt nie chwali Maggie, że się starzeje z godnością bez ingerencji chirurga? Na zdjęciu bodajże 37 lat. Wygląda na swój wiek i nie ma w
pianinka - @Iskaryota: No ta, dać jako przykład Audrey, która miała idealną twarz z w...

źródło: comment_1623156576Q5E5Fy4vQ40v3Fxmlu0C7f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MisPalkis: Carmen na zdjęciu ma 49 lat. Audrey na jednym ze swoich ostatnich, czyli tym wyżej, miała ponad 60 lat i chorowała na raka.
  • Odpowiedz
@Sebgat: Zgoda, w takim razie komentujacy wrzucaja zdjecia bez sensu, tak czy inaczej mam wrazenie, ze wiekszosc nigdy z kobieta pod jednym dachem nie mieszkala i mysla, ze taka aktorka codziennie full makeup nosi
  • Odpowiedz
@Sebgat: Tylko znowu: makijaz makijazowi nie rowny: codzienny makeup do pracy, a makijaz Carmen, ktory pewnie jest profesjonalnie wykonany i przede wszystkim mocny, to co innego
  • Odpowiedz