Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie że wiele kobiet które w młodości były seksowne nie mogą się pogodzić z tym że czas leci i z roku na rok będą coraz brzydsze, coraz mniej seksowne i w oczach mężczyzn już nie są takie jakie kiedyś i same się próbują oszukać makijażem co kończy się tym że wyglądają jeszcze gorzej... Przykład Carmen Electra: #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
wakxam - Czasem mam wrażenie że wiele kobiet które w młodości były seksowne nie mogą ...

źródło: comment_16231248732I31sJNpYkZON7aMx9ndcI.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@wakxam: Ta wygląda jeszcze przyzwoicie. Wydaje mi się że to nie pogodzenie się z tym że się utraciło sexapil, a to jak w naszej kulturze zakorzenia się poprawianie wizerunku i to nawet nie trzeba się starzeć.
  • Odpowiedz
@wakxam: też mnie to bawi, ale powoli zaczyna dotyczyć to także facetów którzy również próbują sobie wstrzykiwać botoks by zakłamać wiek xD. Bracia Bogdanoff są tutaj przykładem.

Żyjemy w jakiś mega próżnych czasach, w których niedopuszczalne jest pokazanie się publicznie chociaż z jedną zmarszczką na czole. Zresztą nawet jeżeli to zrobisz to tabloidy już pompują twój temat, że nie wyglądasz tak jak w 2001, no k*rwa jak człowiek ma się nie
Iskaryota - @wakxam: też mnie to bawi, ale powoli zaczyna dotyczyć to także facetów k...

źródło: comment_1623127932VIS51e56F9DxxBkWx0YQ6E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wakxam Masz wrażenie? Ale z ciebie detektyw. Dziwi cie fakt, że ktoś całe życie utrzymujący się i będący znanym z urody, nie chce jej oddać i stara się przedłużyć? Wychodzi jak wychodzi, ale każdy obawia się starości a szczególnie kobiety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wakxam: Już #!$%@? tam aktorki czy inne celebrytki, ale "normalne" dziewczyny sobie to robią to mnie zastanawia. #!$%@? lustra w domu nie mają czy co.
  • Odpowiedz